Pilirina 💛💙

Miss Vanderbilt: з гидкого каченя на прекрасного лебедя

Miss Vanderbilt: з гидкого каченя на прекрасного лебедя
Miss Vanderbilt: з гидкого каченя на прекрасного лебедя
Miss Vanderbilt: з гидкого каченя на прекрасного лебедя
Miss Vanderbilt: з гидкого каченя на прекрасного лебедя
Miss Vanderbilt: з гидкого каченя на прекрасного лебедя

Замовила за кордоном для мами аромат Miss Vanderbilt Gloria Vanderbilt. Вона у мене обожнює Gloria Vanderbilt від Sophia Grojsman. На сайті класичноі версіі не було - придбала цю.

Парфумер: Sonia Constant. Шедевральна жінка-парфумер. У неі такий перелік творінь. Для мене найвідоміші з них: Fleur Musc for Her Narciso Rodriguez, Angel Nova Mugler, Eclat d'Arpege Pour Homme Lanvin, Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain, Ocean di Gioia Giorgio Armani, Absolutely Me Escada, Cool Water Parfum for Her Davidoff та багато ароматів-бестселерів для Avon.

Але зараз мова не про них..

Дебют парфумів Miss Vanderbilt відбувся у 2010 році і мав неймовірний успіх серед мільйонів жінок у США.

Піраміда:

Верхні ноти: клементин, бергамот, неролі та глід

середні ноти: троянда, іланг-іланг, тубероза, кардамон, магнолія, мускатний горіх та гвоздика (прянощі)

базові ноти: ваніль, геліотроп, мускус, сандал та боби тонка.

Для мене це аромат олдскульноі, парфумерноі школи, який сьогодні вже став своєрідною квітковою класикою.

Сама не люблю, коли парфуми оцінюють такими критеріями та поняттями, як: "старенькі", "бабусин сундучок", тощо. Але те, що я почула від свого зап'ястя, навіяло саме на таку погану думку...

Згадала про "Червону москву", "Chanel 5".. Ну те, що любить мама, у принципі)

Поступово одеколониста різкість зникла без сліду, змінившись м'якою насолодою. Розкрився ніжною пудрою на тлі приємноі гіркоти, але не косметичною, а цукрово-пряною з фруктово-квітковим відтінком. Протягом півгодини з бридкого каченя аромат перетворився на прекрасного лебедя.

Ловлю на запясті то якусь теплу корицю з ваніллю, то іланг, то мускат показують тут свою присутність. Тубероза та гвоздика, сплітаючись у квітково-пряному букеті, досить яскраво заявляють про себе.

Скажу так - аромат не для всіх! Якщо він досі випускається - це говорить про його популярність. Значить, Miss Vanderbilt не втрачає своєї актуальності та привабливості навіть через 20 років з моменту випуску. Але варто все ж таки розуміти, що за ці роки запах був переформульований, як це часто трапляється.

Аромат однозначно жіночний, ґрунтовний та класичний. Це не сучасний "компот" і ніша, що іноді шокує. Класика в її чистому прояві. Красивий, але не для мене. Для тих, зто любить Chanel 5.

Така собі жіночка у лодочках з клатчем, а не я - у спортивному костюмі з рюкзаком.