SomovaFM

Laneige: нашумівша маска для губ

Laneige: нашумівша маска для губ
Laneige: нашумівша маска для губ

Бачила багато допис про цю масочку для губ від корейсього бренду Laneige, тож пришіла взяти на пробу цю маленьку баночку, але на китайській платформі.

Я вже понишпорила по інтернету з туторіалами, як відрізнити підробку від оригіналу.

Особливості оригіналу і чи співпадають з моєю манюнькою:

▪️кришечка не щільно прилягає і має проміжок при закритті ✔️

▪️написи чіткі, корейською та англійською мовами ✔️

▪️написи рельефні, не стираються навіть шкрабаючи нігтем ✔️

▪️м'яка однородна текстура ✔️

▪️матове дно баночки ✖️

Laneige: нашумівша маска для губ
Laneige: нашумівша маска для губ

Маленька пластикова баночка ніжно рожевого кольору. Об'єм 3г. Ціна її була 35 грн. Зовні всі маркери оригіналу співпадають (вище вказані, окрім матового дна баночки).

Відкривши баночку почула приємний легкий солоденький аромат, ніби то ягідної цукерочки. Маска всередині візуально так рівно була утрамбована, що мені здалося вона буде щільною та по консистенції наче віск. Тому так смачно окунула туди палець, а вона виявилась дуже ніжною з кремовою текстурою. Черпанула трохи нігтем, маска наноситься легко, ніби трохи тане від тепла губ. Немає відчуття плівки чи липкості, дуже ніжно лягає та дає вологий фініш, чудова заміна липким блискам. Текстура не жирна, проте вона повністю не засихає на губах навіть за ніч.

✔️Прокинувшись, не впізнала свої вуста: до нанесення маски вони були сухі та шелушилися, а зранку стали гладенькі немов шовк.

Однозначно я не очікувала такого ефекту. Якщо це підробка, то дуже якісна. А загалом оригінал то чи ні, мені не важливо, якщо вона дає такий результат, тому гадаю буду замовляти ще.