wowmom

Нюдове комбо для губ, або "як приручити поганий блиск.

Нюдове комбо для губ, або "як приручити поганий блиск.
Нюдове комбо для губ, або "як приручити поганий блиск.

Привіт, красуні!

Насправді, я зовсім не люблю блиски.

Вони не стійкі та до них постійно прилипає волосся, але треба віддати належне, мені подобається, що після них, дуже м'які губи (як правило).

Тож вирішала, що хоча б один блиск повинен бути у косметичці на всякий випадок.

Я хотіла якийсь нюдовий світленький віддінок, без блискіток. І обрала на свою голову - L'Oréal Mega Gloss у 103 віддінку.

Я і подумати не могла, що так "пролетіла" з кольором.

Він ну дууууже світлий, не лягає рівномірно, і якщо переборщити - скочується у білу полоску.

Короче, це epic fail.

Єдине, що в ньому добре, це те що, він приємно пахне, не має присмаку, і зволожує.

Цей блиск довго в мене лежав без діла , поки до мене не дійшло, як його використовувати.

Нюдове комбо для губ, або "як приручити поганий блиск.

Нещодавно, я в Єві натрапила на один чудовий гелевий олівчик для губ, у 202 віддінку.

Це дуже гарний нюдовий колір, з нейтральним підтоном (хоча на фото здається, що олівець коричневий).

Він м'який, гарно лягає і класно тримається.

Ідеальний варіант на кожен день, і я задоволена, що його знайшла.

Єдиний мінус у цього олівця - він швидко закінчується, але за 60 грн, можна пробачити.

І так в мене виникла ідея поєднати класний олівець з не дуже класним блиском.

Знаєте що? Мені сподобалося це комбо!

Блиск я наносила лише на центр губ, у невеликій кількості, щоб не переборщити, а лише зробити вуста більш "пухлішими".

Вийшло гарно і натурально:-)

Мораль цього допису така : "Не спішіть викидати засоби, які вам не підходять. Адже є шанс, що вони вам стануть у нагоді":-)

І дуже рекомендую олівчик від Глем Бі.

По якості, він мені більше сподобався, ніж Lamel або Ln.

Дякую за увагу!