YuliHrytskoff

Ніжно люблю Maybelline всім серцем, але ця помада виявилася для мене провальною...

Ніжно люблю Maybelline всім серцем, але ця помада виявилася для мене провальною...
Ніжно люблю Maybelline всім серцем, але ця помада виявилася для мене провальною...

Коли в Maybelline New York вийшла нова лінійка матових помад Color Sensational Ultimatte і я побачила ці приголомшливі щільні та насичені відтінки в магазині, відразу загорілася спробувати новинку. Добре, що спочатку я взяла тільки одну помаду для знайомства... Ну а своїми враженнями про неї поділюся у даному дописі.

Дизайн помади, звичайно, дуже гарний – видовжений футляр, виготовлений з якісного матового пластику, має гарний плавний перехід кольорів. Колір футляра відповідає кольору самої помади.

Кришечка закривається з клацанням, прилягає щільно, самостійно в сумочці не відкривається.

Основа футляра також пластикова, механізм працює справно, дозволяючи безпроблемно викручувати/закручувати назад стік помади.

Для початку, хотілося б приділити трохи уваги складу помади. А він, на жаль, не відрізняється натуральністю, ну, в принципі, я на це і не розраховувала, купуючи помаду з категорії мас маркету... Для мене важливо, щоб у складі не було потенційно небезпечних компонентів! Але, на жаль, кілька таких компонентів у складі все ж є... Наприклад, нейлон, поліетилен (але навіщо він у помаді???), полімери та інші подібні компоненти. Але, будучи дуже щедрим 🤣, виробник не забув додати до складу і деякі доглядаючі компоненти, наприклад, масло жожоба, косметичну глину і навіть кремній!

Консистенція. Стік помади твердий, не ламається і не тане у футлярі. При нанесенні відчувається якась бархатистість текстури, помада лягає дуже м'яко і податливо.

Зріз помади прямий, через що її вкрай незручно наносити на губи.

Для рівномірного та акуратного нанесення доводиться використовувати пензлик.


Сам стік досить довгий, бажано його повністю не викручувати через ризик зламу.

Текстура помади однорідна, не містить жодних блискіток.


Щільність помади на висоті – рідний пігмент губ перекриває з першого шару, не плішивить. Нашаровувати немає необхідності.

Запах у помади дуже приємний – ванільно-кондитерський, досить довго відчувається на губах.

Смаку помада не має.

Фініш у помади абсолютно матовий.


Нанесення. Як я вже згадувала вище, через прямий зріз наносити помаду дуже незручно, доводиться або використовувати пензлик, або потім поправляти/витирати нерівності. Але сама помада лягає на губи дуже м'яко, красивим щільним шаром без необхідності нашарування, повністю перекриваючи рідний пігмент губ.

Але на губах помада поводиться не дуже гідно – відчувається її присутність, підкреслює недосконалість та шелушіння. А ще – просто жахливо сушить шкіру! Буквально після кількох годин нОски цієї помади у мене губи стають схожими на наждачку! У мене й інші деякі матові помади підсушують шкіру губ, але щоб так...
Добре, що хоч не скочується та не утворює білу смужку на стику губ!

На жаль, на цьому мінуси цієї помади не закінчуються. Її стійкість також залишає бажати кращого! На губах вона витримує від сили години дві-три і навіть за цей час умудряється почати дуже некрасиво сходити зі сторони слизової і страшенно затікати за межі губ і в'їдаєтися в складочки.

Потім я пробувала наносила помаду і з олівцем контурним, і без - ефект однаковий - вона розтікається і все тут! Тільки ходила і в дзеркало дивилася... За кілька тижнів нОски цієї помади мені настільки набридли ці "танці з бубном", що я її просто закинула в далеку шухляду без бажання користуватися нею в майбутньому...

Згодом я її таки викинула...

Помаду необхідно змивати обов'язково з використанням спеціальних рідин для демакіяжу, наприклад, міцелярної води або гідрофільного масла, тому що зняти її звичайною серветкою буде проблематично – помада просто розтирається, але не змивається.

А ось міцелярною водою змивається на ура.

Мені дуже подобаються теплі червоно-оранжеві та червоно-коричневі відтінки помад. Саме таку я знайшла в тоні 899 "More Rust" - дуже глибокий червоно-оранжевий відтінок-хамелеон. Чому хамелеон? Тому що при різному освітленні він виглядає по-різному. Наприклад, у похмуру погоду або при темному не яскравому освітленні помада набуває дуже холодного підтону.

А в сонячну погоду, або при штучному освітленні, відтінок стає теплим, з оранжево-коричневим підтоном.

Так помада дивиться при звичайному денному освітленні

А ось так при штучному освітленні і на сонечку

скажу, що губна помада Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 899 "More Rust" мене дуже розчарувала! Так, вона має дуже красивий колір-хамелеон, який виглядає по-різному в залежності від освітлення, щільне оксамитове покриття, але вона вкрай проблематична в нанесенні та нОсці! Жахливо сушить шкіру губ, розтікається за межі губ, підкреслює всі можливі недосконалості! Та й склад залишає бажати кращого...