falafelka01

Парфюмерна весна

Парфюмерна весна

Діліться враження, якщо знайомі з описаними ароматами

Квітковий, але не те щоб легкий аромат, тому вважаю що йому потрібна весняна прохолода і вітер. Особливого розкриття за пірамідою не помічала (можливо він і розкривається, але я й гадки не маю як пахне квітка кактуса). Вважаю доречним і до білих сорочок і до легких сукенок в дрібну квіточку, головне без сильної спеки за вікном.

Не вірте тим, хто скаже що це моноаромат тюльпана. Він тут є, але не сам, а з компанією. Пахне швидше жовтим пилком з серединок квітів і зламаним стеблом тюльпанів. Стійкість непогана. Під кінець стає теплішим, що мені особисто дуже імпонує.

Старий (в цьому випадку не дуже, 2019 рік випуску) добрий люкс. Подейкують що схожий на аромати 90-х, стійкий. Композиція цілісна, асоціюється з віддушкою в хороших доглядових засобах, мені видається дещо "запудреним". Не вимогливий, оточуючих швидше за все не вб'є, хоча контраверсійні відгуки зустрічались.

Солодкий і квітковий, дещо інфантильний. Ніжним назвати не можу, весна з вітром компенсують відсутність "акварельності", яку хотілося б в ньому відчувати. В базі весь час є якась агресивна нота. Може бути нав'язливим, в літні парфюми для мене точно не годиться.

Куди ж весною без Hermes і садів. Цитруси, оберемок зелені, але жодним чином не свіжа і дзвінка акватика, тут щось ближче до стоячої води. Манго яке прикидається хвойним акцентом. Загалом цікавий аромат, під певний настрій.

Цитрусово-квітковий аромат. В ньому більше свіжості і повітря, на відміну від попереднього саду. Дуже життєрадісний, і викликає певну асоціацію з азією яку задумав автор.

Швейцарська компанія, що займається виготовленням ножів і створює парфюми. Це ж наче сік в відділі алкоголю. Тим не менше, парфюм квітковий, тут і троянди, і фіалки, і конвалії, зовсім не інфантил, як Gucci, має характер, але незважаючи на компотність в піраміді, він якийсь чистий і сухий.

То є мій "любімчік", котрий плавно перебрався з зими на початок холодної весни. Парфюм із розряду асоціативних. Саме той випадок, коли поетичний опис аромату співпадає з реальністю. Запах повітря після дощу наповненого озоном, важких темних хмар, мокрого різнотрав'я, землі і деревини (без смоли). При цьому я чітко відчуваю кардамон за допомогою якого картинка намальована, та в цьому випадку асоціації перемагають. Дивно, що прянощі не роблять його теплим, він навпаки досить об'ємний і прохолодний.