O’Ostah

Знов Alfaparf і знов у ❤️

Знов Alfaparf і знов у ❤️

Мені рідко подобаються олійки для волосся, тому я завжди купую семпли або міньки. Враховуючи своє вдале знайомство з брендом Alfaparf (прочитати можна тут: https://club.makeup.com.ua/post/5779/), я без сумнівів придбала рідкі кристали у найменшому форматі - 15 мл.

Кайф. Невеличка скляна пляшка з дозадотором. І не пластиковим, а металевим, як у парфумах. Ковпачок, до речі, також не легкий. Коротше, мій естет задоволений. Великий плюс - прозоре скло, видно, скільки олійки залишилось. Розпилювач віддає еліксир хмаркою, але я наношу засіб спочатку на долоні. Виходить економічно.

Напевно, це надважливий критерій у незмивашках для мене. Тут майстри бренду також заморочились і зробили справжню парфумовану композицію. У піраміді цитрусові, квіти, зелені ноти та мускус. Я б не порівнювала засіб із парфумами для волосся, але аромат витончений і тримається день.

  • термозахист - до 230°;
  • підходить для всіх типів волосся;
  • зберігає колір фарбованого волосся;
  • містить олію льону та вітамін Е;
  • надлегка формула, діє без обтяження;
  • дарує сяйво.

Щодо термозахисту. Зазвичай я не використовую олійні еліксири для сушки, але тут спробувала. Волосся легко вклалось, а корені не стали масними. Та частіше наношу Cristalli Liquidi як фінальний етап. Отримую слухняні пасма та неймовірне сяйво. Волосся блищіть настільки, що якісне фото зблизька зробити не вдалось) Тому додаю як є😉