Оліч

Vichy Dercos Densi-Solutions шампунь для відновлення густоти волосся

Vichy Dercos Densi-Solutions шампунь для відновлення густоти волосся

Спочатку дуже важливе зауваження: якщо вас вже довго турбує випадіння волосся, то закликаю вас звернутися до лікаря-трихолога. Ніякі шампуні, маски і інший догляд не дадуть вам ніякого ефекту, якщо випадіння є наслідком недостачі вітамінів та мікроелементів, чи проблем з щитоподібною залозою. Ви лише марно витратите час і гроші, а ситуація погіршиться.

Тепер до шампуню - його мені порекомендував лікар. Ми лікували випадіння комплексом вітамінів, PRP- ма мезо- терапією, тож шампунь у всій цій схемі був лише як додатковий стимул росту, бо він трошки дає холодок по шкірі голови, має аромат м'ятних цукерочок, тож я думаю що є у складі м'ята, яка стимулює приток крові до волосяних фолікулів. Це можливо і дає ефект, але не чекайте чудес, як самостійний засіб для лікування випадіння волосся він точно не підійде.

Звісно я отримала результат, але завдяки комплексній роботі. Тож якщо у вас некритичне випадіння, то можна спробувати, якщо випадіння сильне - не повторюйте моїх помилок, не шукайте роками шампунь, або не паліть шкіру голови гірчицею, а йдіть до лікаря.

Vichy Dercos Densi-Solutions шампунь для відновлення густоти волосся