wowmom

Невже помада з таким класним кремовим фінішем може бути настільки стійкою? Так може!

Невже помада з таким класним кремовим фінішем може бути настільки стійкою? Так може!
Невже помада з таким класним кремовим фінішем може бути настільки стійкою? Так може!

Привіт, красуні!

Помади від Мейбелін я просто обожнюю, особливо, лінійку матових помад SuperStay.

Це ж так класно, коли ти фарбуєш губи один раз на день, їси, п'єш, працюєш - а колір залишається незмінним.

Тож коли я побачила, що вийшла новинка, тільки з вініловим глянцевим фінішем, я одразу захотіла спробувати.

І хто я така, щоб відмовляти собі в бажаннях:-)

Бренд розробив класний дизайн для новинки, і тепер помада виглядає ну дуже круто. Флакончик досить об'ємний, його колір відповідає самому віддінку, що зручно.

До речі, перед нанесенням помади, її треба трошки потрясти.

Помада має приємний запах, який не бісить, і не відчувається, та зручний спонж.

Ним легко промалювати рівний контур.

В мене досить базові гарні віддінки: 20 Coy та 35 Cheeky, але в мене є майже ідентичні аналоги по колььорамту матовій версії.

Наприклад 20 Coy дуже схожий на 15 Lover Maybelline Super Stay Matte Ink, а 35 Cheeky - 65 Seductress.

Але тут принципово інший фініш, тому я рада таким "дублям".

Тепер покажу помади на губах.

Це дуже гарний холодний рожевий, з ноткою фіолетового. На мені, він все ж більш рожевий.

Він хоч в досить яскравий, але добре вписується і у повсякденний макіяж.

Треба відзначити, що помада липкувата, особливо одразу після нанесення.

Через декілька хвилин липкість стає менше, але не зникає зовсім. Я до цього звикла, і мені це не заважає.

І ще момент: помаду треба наносити на абсолютно сухі губи без бальзаму!

Ідеальний нюд, теплий, з ноткою рожевого.

Робить губи соковитими. Якщо обвести їх по контуру темним олівцем, а зверху нанести помаду, вийдуть модні інстаграмні губи.

Обожнюю цей віддінок.

Стійкість у помади не така залізна, як у матової версії, але все одно - дуже достойна.

Вона може відбитися на склянці, але мінімально. Після їжі, глянець сходить, залишається легкий кремовий фініш, і віддінок трошки стає спокійнішим.

Але якщо не їсти - то вона спокійно витримає повний робочий день без змін.

Де ви бачили таку круту стійкість у глянцевої помади? Я не бачила:-)

Змивається вона двохвазкою, адже звичайна міцелярка її погано "бере".

І ще один глобальний плюс: помада не сушить губи! Зовсім. Навіть здається, що вона за ними доглядає:-)

Якщо мене спитають, яку я помаду люблю більше Matte Ink або Vinyl Ink, я навіть не знаю що обрати. Я б скупила їх всі, і мазалася ними кожного дня. Для мене обидві версії шикарні.

Дякую за увагу;-)