krislemly

🍉Garnier Fructis Superfood🍉

🍉Garnier Fructis Superfood🍉
🍉Garnier Fructis Superfood🍉
🍉Garnier Fructis Superfood🍉

Привіт-привіт!)

Декілька днів тому я отримала подарунковий бокс від makeup і сьогодні хочу поділитись першими враженнями від використання маски Маска 3 в 1 "Соковитий кавун".

Об’єм: 390 мл.

Ціна: 226 грн.

Склад: на самій баночці дуже зручно показаний склад. Просто та доступно зазначено походження інгредієнтів, додаю фото.

Аромат: просто неймовірних, солодкий кавунчик, аж настрій піднімається поки голову миєш.

Консистенція: густа не тече при нанесенні на вологе волосся.

Для того, що б ви зрозуміли з чим довелося працювати масці, коротко про моє волосся: я натуральна блондинка, волосся довге, по пояс, густе, особливо не травмоване але іноді виглядає тьмяно.

Результат: ще під час миття я помітила, що волосся дуже швидко відпало в себе маску, я навіть нанесла ще додатково на кінчики. Витримала 30 хвилин, поки робила всі інші процедури. Потім висушила феном. Результат мене дуже порадував. Волосся м’яке, блискуче, зовсім не обтяжене, красиво розсипається. І що сподобалось мені найбільше це те що кінчики виглядають дуже доглянуто, навіть не хотілось зверху наносити олійку. Тому підсумовуючи можу сказати, що маска дуже сподобалась, буду тестувати далі.