Mond

Фарба для волосся: зовсім не Preference

Фарба для волосся: зовсім не Preference

Тому дочекалася три місяці, коли фарба зійде і вибрала тепліший відтінок. На цей раз взяла фарбу Loreal Preference.

На момент покупки ціна була високою. Повелася на розкішні відтінки, гарні відгуки та вирішила не економити. Комплектація: гель-фарба, крем, бальзам підсилювач кольору, рукавички.

Фарба для волосся: зовсім не Preference

Щоб одержати суміш для фарбування, потрібно змішати рідину в баночках 1 та 2, перемішати. Наносити фарбу потрібно в рукавичках на чисте вологе волосся і тримати до 30 хвилин під шапочкою. Після цього змити водою і на 2 хв нанести бальзам. В інструкції все зрозуміло. Також рекомендується перед використанням провести тест на алергію.

Процес досить простий і не відрізняється від багатьох фарб.

Моя помилка: вибрати фарбу Preference, з аміаком у складі. Оскільки до цього брала Casting, автоматично подумала, що дорожчий засіб із подібної лінійки того ж виробника буде кращим за складом. Запах жахливий. Такий їдкий, що простіше не дихати, коли розподіляєш фарбу на пасмах. Чутливим не підійде.

На моє негусте волосся до грудей знадобився весь об’єм засобів (крім бальзаму). Якщо порівнювати із Casting, то там був залишок майже половина.

Колір: 6.35 Havana, Світлий Янтар.

На упаковці показано який відтінок очікувати, залежно від вашого кольору. Результат дивний. По-перше, є явний рудий колір. А по-друге, фарба не лягла одним тоном: у коріння вийшло світліше, ніж по довжині.

ДО колір був однорідний, а потім з'явився грубий перехід. Результат схожий на якийсь тонер, ніж на повноцінну фарбу. Хоча спосіб фарбування той самий. Відтінок був би гарним, якби він був однорідним. Хоча руді ноти сподобаються не всім. Колір скоріше мідний, а не янтарний.

На блонді, можливо, колір буде схожим на заявлений. Сивого волосся у мене не багато, але результат теж дивний: вийшли яскраві рижики. Колись давно фарбувала хною, був такий самий ефект. А на деяких волосинках колір не взявся взагалі . Висновок: для сивини цей колір не розрахований.

Якби ця фарба була тільки для світлого волосся, я не дивувалася б. Але, на упаковці вказано, яким має бути колір, якщо у вас темно-каштановий/м'який чорний. Мій результат не збігається.

Тож: дорого, мало, аміачно та не рівний колір. На жаль, мені не підійшла ця фарба.