khoroshaeva

Салонний ефект не виходячи з дому 💗

Салонний ефект не виходячи з дому 💗

Всім привіт!✌

Я думаю, що тільки ледачий не чув про чудо-корейську маску Masil із салонним ефектом за 8 секунд).

Мене вона, звичайно ж, теж зацікавила і на пробу я вирішила взяти не стик, а відразу флакончик - 50 мл.

* Вже навчена корейськими філерами, що з одного використання ефекту не буде.

Розповідаю про свої враження👇

Маска представлена ​​у мініатюрній пластиковій пляшці. Спочатку я подумала, що мені помилково надіслали не той розмір, тому що для 50 мл флакончик ну зовсім маленький, поміщається в долоню). Однак, помилки не було і при цьому витрата цієї малечі дуже економічна.

Кришка відкидається, під нею вузенький дозатор.

У використанні флакончик зручний, багато місця у ванній кімнаті не займає.

Спочатку маска представлена ​​у вигляді прозорої водички, яка злегка липкувата на дотик і не має ніякого запаху. Після замішування текстура стає легкою, кремовою, пластичною і м'якою на дотик.

Аромат насичений, фруктовий, мені виразно чується нота грейпфрута з його характерною гіркуватістю. Запах приємний, на волоссі залишається на довго, але при цьому не викликає ніякого дискомфорту і не перебиває аромат парфуму.

Ця маска потребує приготування, в ньому немає нічого складного). Її замішування справді займає не більше 8 секунд.

* До речі, 8 секунд - це про приготування, а не про ефект), хоча з цього приводу багато хто сперечається.

Для замішування маски я використовую керамічну тарілочку, можна використовувати будь-яку зручну для вас ємність, але бажано, щоб вона не була металевою. Так як при контакті з металом маска може почати окислюватись і дати протилежний результат.

Пропорцій я не дотримуюсь, у мене все "на око"). Спочатку наливаю маску в ємність, а потім додаю питну воду.

* Воду можна використовувати будь-яку, в тому числі і з-під крана, ефект від цього не змінюється. Я використовую воду кімнатної температури.

Головне не переборщити з водою, інакше маска може бути занадто рідкою і не дасть ніякого результату.

Додавши води починаю замішувати і роблю це щіточкою для фарбування волосся, їй же потім і розподіляю маску. Для замішування можна використовувати пензлик

або виделку, взагалі будь-який підручний засіб).

Через пару секунд із рідкого стану маска перетворюється на кремовий, який вже готовий до використання.

Я використовую маску 1-2 рази на тиждень, тому флакончика мені вистачає на 5-7 разів використання. Наношу на попередньо вимите шампунем, вологе волосся. Перед нанесенням злегка віджимаю вологу рушником.

Маску наношу лише по довжині, особливу увагу приділяючи кінчикам. Текстура рівномірно розподіляється і майже моментально вбирається.

Тримаю маску 2-3 хвилини, якщо тримати 8 секунд, то ефекту ніякого не буде, ну правда, адже це навіть не логічно).

Після цього змиваю теплою водою, маска змивається відмінно, не сплутує волосся і не залишає на них відчуття липкості. Вже під час змивання відчувається гладкість та м'якість волосся.

Зазвичай після маски більше не використовую жодних засобів для догляду. Сушусь феном і результат готовий).

  • До речі, якщо довше тримати маску, то ефект краще не стане.
  • Якщо одягати на голову шапочку та рушник для парникового ефекту, то результат теж краще не стане.
  • Якщо сушити волосся природним шляхом, теж особливо нічого не зміниться, тільки з'явиться непотрібна пухнастість.

Всупереч моїм очікуванням, що ефект буде накопичувальним, він все ж таки був моментальним.

  • Маска відмінно зволожує та живить волосся.
  • Локони стають гладкішими і дуже м'якими на дотик.
  • З'являється чудовий природний блиск.
  • Волосся стає розсипчастим і живим.
  • Волосся відчувається більш легким, дійсно як після салону).
  • Маска не обтяжує, не жирніть і не сушить.
  • Не викликала жодних негативних реакцій.

Поки для мене це маска №1, ще краще не зустрічала).

Хоча, враховуючи рекомендації дівчаток, можливо з Masil зможе конкурувати експрес-маска "7 секунд" від Gliss Kur, яка вже лежить у моєму кошику)