inspirit_inspires

Чесний огляд на лінійку з вітаміном С після тестування 💛

Чесний огляд на лінійку з вітаміном С після тестування 💛

Пройшла через стадії шоку, інтересу та прийняття з цим боксом 😅

Міцелярки від Garnier дійсно гарно працюють, єдине, ⚠️ потрібно їх змивати ⚠️ бо вони тільки розчиняють макіяж та грязюку, а потім це все діло потрібно з себе змити гелем/пінкою!

💛 Змиває туш, підводку, тіні, помаду. Красота, коротше)

🚩Парфумована! Алергіки повинні бути уважні з цим!

Нехай пишуть, що це можна використовувати кожен день, але як бачиш у складі SODIUM LAURETH SULFATE, то краще через день-два цим вмиватися. Але дійсно гарно змиває з обличчя всяку бяку, використовувала вранці як перший крок у догляді 🥰

💛 Має приємний аромат

💛 Гарно піниться

🚩 Має у складі жорсткі ПАВи, не підходить для щоденного використання

🚩 Сушать шкіру

🚩 Парфумована! Обережно, алергіки!

Користувалася теж вранці, перед першим тестуванням зробила тест на алергію (за день до нанесення на обличчя нанесла невелику кількість на згин ліктя). Алергії, на щастя, не було, а то огляд би не вийшов 😅

💛 Активи у складі дійсно є

💛 Дійсно надає сяяння шкірі, мені такий ефект подобається

💛 Приємна текстура, але трішки липкувата

💛 Навіть є токоферол, що є антиоксидантом

🚩 У складі на 3 місці спирт!

🚩 Парфумована! Прям капець скільки віддушок! викликати алергію!!!

⚠️ У складі гідроксид натрію, уникати зону біля очей, може призвести до сліпоти! ⚠️

💛 Активи у складі є, направлені дійсно на легкий пілінг та освітлення

💛 Дійсно надає делікатного сяяння

💛 Швидко вбирається, перші хвилини є липкість, яка пропадає з часом

🚩 Спирт на 4 місці, що біда(

🚩 Небезпечний компонент для очей у складі

🚩 Є віддушки, потрібно робити тест на алергію!

Маски, як відомо, для душі і мають короткостроковий ефект, але побалуватися можна))

💛 Склад +- гарний, багато активів, направлених і на зволоження і на висвітлення шкіри

💛 Сиворотки багато, має приємний запах та текстуру, трішки липкувата, але це проходить

💛 Після маски шкіра сяє і я кайфую від себе і від ефекту)

🚩 Має віддушку! Алергікам бути обережними!

В цілому, мені все сподобалося, спочатку я була налякана через склад, але алергії не було, та спирт не викликав сухість шкіри, чого я боялася 😅

⭐ З цього всього я би сама купила маску, міцелярку та очищувальний гель з нещоденним використанням

Сиворотка непогана, але є аналоги з кращим складом за цю ж ціну. Тому тут фіфті-фіфті 😁

☀️ Рекомендую також після цих продуктів не забувати про сонцезахист. І взагалі, продукти з вітаміном С дуже гарно йдуть під спф і працюють на всі 100! ☀

Став вподобайку, якщо було корисно, шукай мене в інших соцмережах, бажаю тобі сяяти та надихати всіх навколо ☀️