Pilirina 💛💙

Фруктовий тандем Garnier 🍉

Фруктовий тандем Garnier 🍉

Шампунь хороший, консинстенція та аромат сподобалися, але мені весь час здавалося, що мені його замало, хоча намалював він, у принципі, добре. Після трьох намилювань так і не виникло повне відчуття чистоти. 🙈

Кондиціонер для мого волосся просто заслабкий. Відчувалося, що не вистачає живленння. Потрібно розуміти, що це засіб зовсім для іншого типу волосся.

І от, на допомогу довелося взяти маску для волосся з цієї ж серії Garnier - аска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся, що потребує обсягу. Вона і врятувала ситуацію. Волосся миттєво її поглинало, довелося кілька разів нашарувати її, але воно того було варте.

Консистенція і аромат - супер, волосся не обтяжене. Не придираюся, бо чудово розумію, що я користуюся легкою, масмаркетною артилерією, а не тяжкими, професійними продуктами, які обтяжували моє пухнасте волосся.

Після сушки зрозуміла, що волосся дійсно стало якесь легше. Зараз третій день після миття волосся і воно ЧИСТЕ!!! 😳😳😳

Мій висновок - цей тандем створений просто не для мого типу волосся і все. Кондиціонер поіде на дачу, а от шампунь і масочка точно поживуть деякий час зі мною.

Дякую Make up I Garnier за можливість «спробувати» цей кавунчик. В ньому щось є.🙏