Тетяна Супронюк

Як накрутити волосся вдома не маючи м'яких бігуді?

Як накрутити волосся вдома не маючи м'яких бігуді?
Як накрутити волосся вдома не маючи м'яких бігуді?

М'яких бігуді я не маю, а гарні локони хочу!

Що ж робити?

Придумала: пояс від халату такий м"якенький, чого б не використати його!

Лайфхаки, як швидко створити легкі локони за допомогою м"яких бігуді (або поясу від халату, в моєму випадку):

1. Накручуємо злегка зволожене волосся (не мокре, і не сухе), можна зволожити водою зі спрею або стайлінговим засобом.

2. Стайлінговий засіб потрібно нанести рівномірно по всьому волоссю, від коренів до кінчиків, але не багато, бо волосся злипнеться, а нам потрібен природній ефект.

3. Потрібно туго накручувати волосся на бігуді, щоб бігуді були щільно притиснуті до голови. Інакше, якщо закрутити не туго, закрутка розпадеться, якщо лягти з нею спати, наприклад, локони будуть не рівномірними.

4. Накручувати волосся на бігуді потрібно горизонтальними прядками, відстань від коренів волосся до бігуді повинна бути мінімальна.

5. Ззаду пробір повинен бути зигзагоподібний. Якщо зробити накрутку на ніч, то зранку, при розплутуванні волосся, буде не гарний залом посередині.

6. Щоб кінчики волосся були теж гарно закручені, їх потрібно додатково зволожувати перед накруткою на бігуді.

7. Щоб прядки біля лиця були гарно накручені, потрібно на початку накрутки волосся відділити дві прядки - крайні від лиця, і накрутити їх одразу на бігуді від лиця. Зафіксувати на голові.

Волосся накручене на пояс в мене було близько години.

Результат мені сподобався, як видно на фото - вийшло гарненько.

Як накрутити волосся вдома не маючи м'яких бігуді?