wowmom

Яскраве тріо бестселерів від theBalm для освіжаючих образів

Яскраве тріо бестселерів від theBalm для освіжаючих образів
Яскраве тріо бестселерів від theBalm для освіжаючих образів

Привіт, красуні!

Мені дуже подобається естетика бренду theBalm, цей пін-ап стиль, і я не змогла пройти повз їх продуктів-бестселлерів: бронзера, рум'ян та хайлайтера.

Починаючи з веселих та якісних упаковок, закінчуючи класним складом без тальку - все круто.

Тому мені захотілося розказати про свої улюблені продукти більш детально.

Почну з бронзеру...

Досить яскравий бронзер, правильного коричневого відтінку. Гарно підійде дівчатам с середнім тоном шкіри, та смуглявим. Пігментація висока, тому не рекомендую його світленьким дівчатам. Можна переборщити.

Але бронзер добре тушується.

Взимку я обирала більш холодні засоби для контурування, та зараз - це маст-хєв.

Ці рум'яна в мене у мініатюрі, про що я не шкодую, адже вони ну дууууже пігментовані, і щоб отримати яскравий рум'янець, потрібно буквально доторкнутися до них пензлем.

До речі, багато засобів для обличчя theBalm випускаються у різних форматах, що дуже зручно.

Повертаюсь до Hot Mama.

Віддінок персиково-рожевий, с легким золотистим переливом. Без блискіток, а саме ця золотинка читається лише на засмаглій шкірі.

Хайлайтер рум'яна не замінять, принаймні для мене.

Але я їх обожнюю. Вони класно освіжають, і мені подобається, як з ними виглядає обличчя.

Безумовно, це культовий хайлайтер, який зробив бренд популярним. Був час, коли він був майже у всіх блогерів, і про нього говорили із-за кожного кутка.

Дрібний помол, правильний віддінок шампанського, яскраве та в одночас благородне сяяння.

Чесно кажучи, я і сьогодні вважаю, що хайлайтер вартий уваги.

Мені він подобається, і я залюбки ним користуюся майже кожен день.

До того ж, чого тільки варта мила упаковка с дзеркальцем.

Це тріо створює ідеальний теплий рельєф на обличчі.

І бронзер, і рум'яна, і хайлайтер стійко тримаються на протязі дня, та не сходять плямами.

Зараз дуже великий вибір засобів для контурування, але я б залюбки повторила кожен з цих продуктів.

В них є щось особливе:-)

Мої щирі рекомендації!

І, дякую за увагу 😘