Vikulyk

#mymummakeupclub Головне не нашкодити і трохи смішних фото

#mymummakeupclub Головне не нашкодити і трохи смішних фото

В дитинстві я завжли носила довге волосся до спини, я не мила супер шампунями, навіть бальзамом почала користуватись пізно, але воно в мене було непогане.) Як думаєте чому?

#mymummakeupclub Головне не нашкодити і трохи смішних фото
#mymummakeupclub Головне не нашкодити і трохи смішних фото

.Всьому вина термічні прилади, особливо праска для волосся, мені так наскучило моє хвилясте волосся, що я вирівнювали щодня, за декілька років воно стало дуже рідким, тонким і ще більше кучерявим.

Першими на сполох забили мої батьки, ледь не щодня мама мені наполегливо рекомендувала перестати користуватись цим кілером для краси шевелюри, я звичайно сперечалась, бо було все дуже дуже запущено і без прасоски виглядало все на рідкість печально.

Я запустила до такого стану, на фото ясно, що сумно все дуже.)

Я взяла себе в руки і застосувала реально велику силі волі. Відкинула прасочку і могла два місяці жодного не вирівнювати і не сушити. Я використовувала всякі бігуді, плела косички, по різному защіпала, щоб тільки не зірвати і не зробити солому... іііі результат звичайно прийшов, за декілька місяців волосся стало значно живішим, а за декілька років набуло знову Хорошого стану, стало рівніше саме по собі. Навіть післяродове випадіння і корона не змогли його вбити так, як це зробив утюжок.)

Дякую мама, адже коса-це жіноча краса і саме доглянуте волосся перше, що прикрасить зовнішність.