SomovaFM

Натуральні ефірні олії на заміну улюбленим парфумам

Натуральні ефірні олії на заміну улюбленим парфумам

В літку буває на стільки жарко, що не хочеться наносити навіть парфуми. Але я люблю приємні аромати, тим паче коли навколо так багато пітних людей 😅

Минулим літом відкрила для себе ефірні олійки з нової сторони. Не тільки як ароматизатор для дому та зняття стресу, але й на повноцінну заміну парфумам.

В мене 100% натуральна, тому ви можете уявити який в неї арома - дуже приємний солодкуватий, але легкий, ніби ви стоїте у саду повному квітучих кущів того самого Жасміну.

Маленької плашечки 5мл вистачить надовго. Наношу олійку з кришечки, щоб воно не текло, а залишало маленьку цятку. Наношу за вушка та на ключиці. Злегка розтираю та даю хвилинку висохнути, аби не було масляних прям на одязі чи тілі.

Аромат неймовірний протягом усього дня. Навіть після купання все ще буде відчуватися на тілі.

Кожен раз в мене всі питають, де в мене захован букет квітів? А я і є та сама квітка 💝

Парфумована олія з ароматом який неможливо забути. Такий теплий, приємний, звабливий. Але головне не переборщити, бо навіть Опіум може набриднути. Використовую його не так часто, як жасмін. Але інколи на вихід у літній вечір наношу пару крапель на ерогенні зони, надає впевненості та якоїсь життєвої енергії.

Ще мені подобається оформлення пляшечки 🐉

Це бюджетна олійка і її натуральність під питанням. Аромат не такий стійкий, як хотілося б, проте пахне приємно. Спочатку відчуваю аромат свіжих лілій, але потім стає більш солодким та теплим, наче квітковий чай з медом, тому важливо не переборщити з кількістю.

Подразнень олійка не викликала, так само як і плям на тілі чи одязі.

Тож варіант не поганий, але все ж таки я віддаю перевагу дійсно перевіреним та натуральним.