alena.rosee

Міст для тіла Mareve з феромонами 💕

Міст для тіла Mareve з феромонами 💕
Міст для тіла Mareve з феромонами 💕

Цікаво ж завжди, коли звичний спрей перетворюється на спрей з феромонами )))

Взагалі, я довго не брала чомусь ці засоби , багато реклами, та ось все ж вирішила придбати, про сам аромат я тільки здогадувалась по опису (якщо золотий для багатьох то Кірке, хоча для мене не зовсім , а інший аромат Теренці), то цей аромат було незрозуміло чим пахне.

Для мене це аромат Paco Rabanne Pure XS (я писала про нього раніше) , але дещо простіше.

Букетів троянд тут не шукайте )))

Стійкість висока. Сам спрей гелевий, густий, спочатку на шкірі трохи липкий , потім липкість пропадає.

Міст для тіла Mareve з феромонами 💕

В складі є гліцерин , то ж це він дає густоту та першу липкість засобу.

Що ж щодо феромона? Тут він справді є в складі , Amberonne.

Amberonne , він же відомий Iso e Super , синтетична речовина, яка сама по собі майже не має запаху, але коли добавляти її в парфумерні засоби або парфумерні композиції , вона додає аромату деревних, амбрових ноток, в базі (коли аромат вже майже зник) залишає характерний легкий солодко-деревний аромат.

Як кажуть науковці, аромат привертає увагу)))

Сам флакончик простенький, хотілось б хоча б не прозору кришечку, а щось більш стильне. Розпилення не димкою, більш густе, бо засаб желеобразний)

Можу рекомедувати спробувати, якщо вам подобаються солодкі аромати 🍭 бо якість приємна та візуально гарненький ;)