Анастасія Шторм

Пудра-Не-Пудра від Pupa для тих, хто полюбляє "no makeup" makeup look

Пудра-Не-Пудра від Pupa для тих, хто полюбляє "no makeup" makeup look

В пошуках нової компактної пудри натрапила на новинку від Pupa. До неї мене привернула назва Powder-No-Powder. В повсякденному макіяжі мені подобається природність, не люблю, коли за кілометр видно напудреність та дуже щільний тональний. Тому вона здалася ідеальним варіантом.

В упаковці не було ніякої пуховки або спонжика. Мене це не збентежило, адже пудру завжди наношу пензликом, але часто дівчата купують компактну пудру, саме для того, щоб носити її з собою. В цьому випадку можна покласти пуховку від іншої пудри, упаковка прекрасно закриється з нею.

Пудра-Не-Пудра від Pupa для тих, хто полюбляє "no makeup" makeup look

Пудра трошки пилить при нанесенні на пензлик. Просто намагаюсь не сильно ворушити ним туди-сюди, а м'яко проводити декілька разів. При використанні пухнастого пензлика, наноситься більш тонким шаром, ніж при щільно набитому. Використовую перший варіант для повсякденних справ.

Пудра гарно матує мою досить жирну Т-зону, матовість зберігається протягом 3-4 годин, що для мене є гарним показником. Трошки вирівшнює тон шкіри і прекрасно закріплює консилер. Її справді майже не помітно на обличчі.

При перевірці виявлено, що майже всі інгрідієнти забарвлені у зелений колір, одже пудра є цілком безпечною для шкіри та як заявляє виробник не викликає алергії. В мене її точно не виявлено, залишись лише приємні враження від використання.

Ще один великий плюс - продукт не тестується на тваринах та не містить тваринних компонентів, одже підходить навіть для веганів.

Дякую, що читали мій допис! Бажаю вам знаходити тільки ідеальні засоби для вашої косметички!))