Анастасія Шторм

Популярний SPF від Beauty Of Joseon. Як себе поводить на схильній до жирності шкірі?

Популярний SPF від Beauty Of Joseon. Як себе поводить на схильній до жирності шкірі?

Мій улюблений spf дуже важко знайти останнім часом (планую скоро зробити на нього огляд), да і просто іноді хочеться спробувати щось нове. Зупинилась на цьому розрекламованому корейскому сонцезахисті. Чула, що він більше підійде сухій шкірі, але вирішила спробувати на своїй комбінованій. Т-зона в мене достатньо жирна, особливо влітку, але в той же час шкіра зневоднена, тому полюбляю гарне зволоження без жирності та легкі текстури. Знайти щось підходяще для мене дуже важко. Чи дав це мені цей крем?

Популярний SPF від Beauty Of Joseon. Як себе поводить на схильній до жирності шкірі?
  • Гарне мінімалістичне пакування;
  • На хімічних фотостабільних та безпечних фільтрах, надає максимальний захист Spf 50, PA++++;
  • Зовсім не має запаху, це великий плюс, бо зазвичай санскріни пахнуть не дуже;
  • Крем має трохи зеленуватий віддінок, який майже не видно на фото свотчів або на обличчі;
  • Має середню текстуру, важко назвати його дуже легким, але він один із найбільш комфортніших, що я пробувала. Гарно розподіляється на шкірі, не залишаючи білих слідів або неприємної плівки;
  • Використовую просто на сироватку, замість денного крему, і він так і відчувається на шкірі, просто як крем, дає гарне зволоження без липкості;
  • На початку виглядає досить сяючим на шкірі, але через 15 хвилин набуває більш натурального фінішу;
  • Шкіра з ним не жирниться більше, ніж зазвичай, але поки і не настала сильна спека. Думаю, для дуже високих температур на дворі мені захочеться щось ще більш легке, але поки задоволняє мої потреби на 100%.
  • Містить 30% екстракту рису, комплекс пробіотиків, ніацинамід. І взагалі склад радує, не часто таке можна побачити в spf.
  • Не оновлюю протягом дня, покладаю надію на фотостабільні фільтри 😄