Оксана Князєва

GARNIeR Шампунь і бальзам «Соковитий кавун»

GARNIeR  Шампунь і бальзам  «Соковитий кавун»
GARNIeR  Шампунь і бальзам  «Соковитий кавун»

Якщо честно ,якихось великих очікувать від шампуню і бальзама не було .

Мені як власниці тонкого та не густого волосся ,із масс маркету підходив тільки Head & Shoulders бо тільки з ним можна було не мити голову два дні ,тому великих ставок я не робила ,але затестити мені хотілось.

Я користувалась цим шампунем протягом тиждня, мила голову через день .

Тож мої враження від шампуню :

  • Має солодкий ,яскравий ,я навіть би сказала нав’язливий аромат кавуна ,схожий на жуйку Dirol,мені подобається але під настрій .
  • Цікавий дизайн пляшки ,схожий на йогурт .
  • Гарно піниться та розподіляється по голові.
  • Непогано очищує ,але все одно залишається відчуття що наче голова не вимита ,навіть коли миєш другий раз ,хоча іншими шампунями мені достатньо один раз помити щоб відчувати що шкіра голови чиста .
  • Лупи нема ,але голова почала іноді свербіти.
  • Взагалі після шампуню волосся м’яке ,допоки не наносиш бальзам -ополіскувачь .

GARNIeR  Шампунь і бальзам  «Соковитий кавун»

Бальзам взагалі не сподобався ,волосся з ним розплутати дуже важко ,потрібно нанести велику кількість засобу на волосся щоб він хоча б трішки став схожим на бальзам ,тому виходить що він взагалі не економний .

Немає ніякої ні м’якості ні гладкості ,волосся стало жорстким ,це явно не для мого тонкого волосся .

З горем навпіл я розплутала волося під водою без додавання свого бальзаму ,щоб вже оцінити як волосся буде виглядати після висихання ,але знаєте шо я потім зробила ?я нанесла на кінчики маску з цієї ж серії ,там якраз було написано 3 в 1 🤣

Чомусь я подумала ,шо якшо мені бальзам не допоміг ,то маска пом’якшить моє волосся …і вона пом’якшила ,поки не висохла на волоссі ,потім кінчики перетворилися на мочалку ..

Після висихання якогось особливого об’єму нема ,в мене волосся не важке тому невеликий об’єм у коренів є завжди .

На дотик волосся ближче до коренів м’яке ,а де був використаний бальзам більш жорстке і на дотик наче залишився не вимитий засіб.

Бальзам я використовувати більше не буду це точно.

Шампунь якщо використовувати з іншим бальзамом ,то вона непогана .

Завтра спробую ще помити з маскою …тож ..to be continued..