Blondie_rs

Тональний крем, який підкорив мене: розкриваю секрет свого ідеального тону

Тональний крем, який підкорив мене: розкриваю секрет свого ідеального тону

Всім доброго дня! Що ж, нарешті я сіла за цей довгоочікуваний допис та покажу вам свою найбільш несподівану знахідку останніх років.

Я людина дуже вимоглива: чуть якийсь дискомфорт, чуть щось мені не так лягає... все, я більше тим користуватись не буду. Так ставалось не раз, і власне з тональними кремами у мене була постійна морока. Які засоби я вже не купувала... Навіть Estee Lauder double wear у мене полетів геть з косметички 🤣 Та про нього я розкажу дещо згодом (претензій до нього ніяких, просто не мій продукт і це нормально).

Тож я довго була в пошуках того самого. І одного разу розмовляла з подругою, яка також помішана на косметиці. І каже мені "Слухай, а ти не хочеш спробувати Революшн Про? А може тобі сподобається".

Щоб ви розуміли: ми вже давно не сидимо на Революшн. Це такий базовий, давно забутий початковий рівень. Але все ж таки деякі продукти вартують уваги навіть таких привередливих, як ми!

Кожен мій макіяж починається із якісної підготовки шкіри. Деколи мене дивує, як можна нарікати на засоби, а наносити безпосередньо на шкіру (може навіть і не вмиватись). У мене як мінімум це вмивання гелем, тонік, сироватка за потребою і крем (з спф або без, як коли). Базами не користуюсь, хоч маю дві, але використовую надзвичайно рідко.

До того, як у мене були трішки незрозумілі відносини зі шкірою обличчя, тональні креми виглядали однаково паскудно. Були шелушіння, мене все дратувало; і тональні, як правило, сушили шкіру та були відчутними на обличчі. В процесі спроб та експериментів я все ж добилась кращих результатів. Колись любила глухі матові фініші, та десь вже роки 2, може й 3 - полюбляю сатиновий, сяючий фініш з ефектом "здорової шкіри". Отож, моїми вимогами до тонального стали:

  1. Хороше перекриття (від середнього до повного - medium- full coverage);
  2. Без скочувань, сушіння, дискомфорту та відчуття маски;
  3. Сатиновий/сяючий фініш, ефект другої шкіри;
  4. Без підкреслень текстури, без забивання пор та складок;
  5. Стійкість хоча б 10 годин (але тональні в мене рідко їдуть, наче, з цим проблем найменше).

Тепер безпосередньо перейдемо до тонального від Революшн Про. Я й подумати не могла, що він настільки мені сподобається. І тим паче що після використання поставлю його на повтор!

Тональний йде у скляній напівматовій баночці з піпеткою. Рідкий по текстурі, без чітко вираженого запаху. Місткість: 18мл.

При щоденному використанні за три місяці я використала половину банки, тож на півроку його вистачає спокійно.

Перший купляла у темнішому відтінку F2, зараз на повтор взяла F1. Загалом, вони мало чим відрізняються. Темніший трішки більше окислюється і може віддавати у теплий підтон. На вигляд може здатись, що вони жовтуваті. Але ні, це просто я надто біла на зап'ясті 🤭 Ще планую взяти F0,5 на зиму. F2 на літо чудовий, а F1 використовую зараз (весна-осінь).

Засіб тушується відмінно, не підкреслює складки та текстуру, в даному випадку - руки.

Для більш сяючого ефекту я пробую різні живильні та зволожуючі креми. Чим більше блистить крем - тим більша ймовірність того, що тональний також буде сяяти. Даний тональний люблю за те, що він максимально легкий (водянистий по текстурі), але перекриває мені все те, що потрібно. З ним не потрібно "бавитись". Розтушовую вологим спонжем і краса! Вирівнює тон, блюрить прищики (ну для більш замаскованого ефекту в тяжких випадках в хід йде консилер) і тримається протягом дня. Нікуди не повзе, хоч я фіксую пудрою лише зону під очима, та деколи попри підборіддя.

Звичайно, якщо терти та часто торкатись обличчя - засіб зникатиме. Він не з серії суперстійких, тож це нормальне явище, якщо він буде залишатись на пальці чи телефоні.

Я його дуже й дуже люблю! У мене були пориви купити YSL, Shiseido, Tоо Faced i Clinique. Але потім побоялась... А що, якщо він буде не такий по фінішу, а якщо буде півпрозорим та не перекриватиме достатньо? І було більше питань та застережень: новий тональний з люкс-сегменту може недотягувати до уже знайденого комфортного засобу. Тож, зроблю короткий висновок: шукайте, пробуйте, експериментуйте. І не забувайте готувати шкіру до "прийому" декоративної косметики. Один і той же засіб з різною підготовкою та способом нанесння може зовсім по-різному виглядати. А також, не забувайте про свій власний комфорт 🫶🏻

Надіюсь, було корисно і ви нарешті побачили, хто ховається за кадром моїх макіяжів.

Любіть свою шкіру та знаходьте їй лише найкраще - те, що підходить саме вам ❤️ До нових зустрічей!