Оліч

Відновлююча маска з кератином DSD DeLuxe № 4.3

Відновлююча маска з кератином DSD DeLuxe № 4.3

Від кожного продукту я завжди чекаю дива, тому у мене дуже мало фаворитів.

Мої потреби - це живлення та зволоження, розгладження та ущільнення волосся.

Цей продукт окрім зміцнення та зволоження обіцяє ще і стимуляцію росту волосся, тому по інструкції треба наносити і на шкіру голови, і на довжину волосся, потримати 5 хвилин і змити.

Я робила по різному, мені більше сподобався ефект, коли я тримала маску 15 хвилин, скориставшись перед цим шампунем глибокого очищення.

Думаю, що оцінити чи дійсно волосся від нього скоріше росте буде дуже складно, але пишуть що маска містить кофеїн, екстракт перцю чілі, тому теоретично може стимулювати кровообіг волосяних фолікулів, що буде сприяти росту. Після змивання волосся не виглядає брудним, тож не бійтеся спробувати.

Аромат у маски як у чоловічого засобу для гоління, колір блакитний, доволі незвично) Не відчуваю аромат після сушіння.

Купила я її за порадою знайомої, вона від цієї маски в захваті, потім я начиталась ще купу гарних відгуків. В цілому не жалкую про цю покупку, ефект нормальний і для мене це вже дуже високий результат. Додаю також фото з моїм звичайним станом волосся тіпа "мочалка" і після ШГО, цієї маски, ну і далі по пунктах догляду.

Я не вмію вкладатися на браш, так би можна було заполірувати волосся, але моя ціль - здорова довжина, тож я в пошуках цілющого еліксиру))

Висновок - доволі непогано, якщо ваше волосся не настільки проблемне як в мене, то ефект буде навіть кращій) Супер що є опція 50 мл, можна спробувати не витрачаючи кошти на повнорозмірну маску, бо вона не з бюджетних

Відновлююча маска з кератином DSD DeLuxe № 4.3
Відновлююча маска з кератином DSD DeLuxe № 4.3
Відновлююча маска з кератином DSD DeLuxe № 4.3