Mariya Trofimova

#свідомакраса Загальні враження від боксу Garnier

#свідомакраса Загальні враження від боксу Garnier

Ось і минуло два тижні тестування боксу Garnier, нарешті я готова поділитись своїми враженнями.

Шампунь.

Гарно промиває жирну шкіру голови, що найважливіше не пересушує волосся та чудово піниться, внаслідок чого дуже економний.

Маска.

Густа, доволі жирненька консистенція, добре розподіляється по довжині, навіть після змивання відчувається, що волосся стає м'якішим.

Бальзам-ополіскувач.

Консистенція йогурту, аналогічно масці добре розподіляється по довжині.

Всі продукти мають просто фантастичний аромат, не хімозний, залишається на волоссі, що для мене навіть плюс.

Користувалась через день продовж двох тижнів.

Цим суперфудом моє волосся реально "наїлось", не пухнаститься, м'яке та розсипчасте, я не очікувала такого результату від бюджетних продуктів.

Але є нюанс, щоб волосся "наїлось" потрібно перше, друге і компот, тобто всі три продукти разом, на жаль для бажаного результату мені не вистачило комбінації шампунь+маска та шампунь+бальзам.

Виробник для маски має ще один спосіб використання, як незмивний догляд. Але мені цей варіант не сподобався, навіть невелика кількість (вполовину менше ніж незмивний із серії "Гудбай посічені кінчики 10в1") робить волосся жирним і не приємним на дотик, ніяк не можу вгадати скільки ж його потрібно.

Загалом, ця лінійка мені сподобалась.

4/5

⭐⭐⭐⭐

Вводила його поступово, через день, потім раз на день і тиждень двічі на день.

За два тижні тестування можу сказати лиш одне.

Він нічого не робить, не допомагає і не шкодить.

Шкіру зволожує недостатньо, до висихання залишає липкість, а після легке відчуття стягнутості, але не викликав запалень (за що йому накину зірочку). Для сухої шкіри лише ним одним не обійтись, для жирної трохи краще ситуація.

Під макіяж згодиться.

4/5

⭐⭐⭐⭐

Цим продуктом користувалась менше за інші, довго не могла наважитись спробувати щось інше окрім CeraVe.

Але все закінчилось добре 😁 Гель виявися досить комфортним.

Мені здалось, що він дещо агресивніший за CeraVe, дуже сильно піниться, доволі ріденький та має приємну відушку.

Не викликав подразнень, запалень та лущення шкіри, після вмивання є стягнутість.

Гель не поганий, але на постійне користування не залишу та все-таки повернусь до CeraVe.

4/5

⭐⭐⭐⭐

Мабуть, цей продукт мене вразив найбільше. Дуже нервувала, що буде пекти при демакіяжі очей, але мої побоювання були марними.

Чудово прибирає залишки туші, не пече та не викликає подразнень.

5/5

⭐⭐⭐⭐⭐

Класична тканинна маска, лекало зручне, гелевої есенції багато, шкіра після неї ніжна та зволожена. Зазвичай, я не користуюсь такими масками, але для дня СПА гарний вибір.

5/5

⭐⭐⭐⭐⭐

Лекало зручне, гарно лягає на губи, схожа на бинт з додатковим шаром.

Маска має гелеву есенцію, пахне солоденьким, зволожує та пом'якшує губи, але ефект є тимчасовим.

3/5

⭐⭐⭐

Дезодорантам від Garnier готова співати оди, настільки вони мені припали до душі.

Приємний аромат, ніяких слідів на одязі та реальний захист від поту на 24 години.

5/5

⭐⭐⭐⭐⭐

Особисто для мене, цей крем діамант боксу.

Легка текстура, швидко вбирається та робить шкіру дуже приємною на дотик.

Мені дуже сподобався його аромат, шкода що він не довго залишається на шкірі.

При щоденному використанні впродовж двох тижнів не викликав алергії та запалень.

Однозначно буду брати цей крем ще.

6/5

⭐⭐⭐⭐⭐⭐