Пишна Оксана

#Свідомакраса

#Свідомакраса

Два тижні тестую продукти з боксику #Свідома краса і хочу поділитися своїми враженнями від кожного продукту.

Перші продукти які я протестувала це шампунь та кондиціонер. Шампунь гарно пінется та за рахунок цього гарно промиває волосся, не сушить шкіру голови, має класний аромат кавунчик. Кондиціонер робить волосся блискучим, мякеньким. Полегшує розчісування.

З цим продуктом я вже знайома. Міцелярна вода від Garnier це вже як класика. Мене вона влаштовує на всі 100%. Гарно змиває макіяж, навіть водостійкі продукти. Очі не шипить. На шкірі відчувається абсолютно комфортно, але її обов'язково потрібно змивати.

Тканина масочка мені дуже сподобалась. Вона швидко реанімувала моє обличчя після цілого дня на городі (саджання картоплі ніхто не відміняв😂). Лекало дуже зручне, не маленьке як це іноді буває. Дуже багато рідини. Аромат приємний. Масочка гарно зволожила шкіру.

Масочка для губ, як на мене то це просто приємна дурничка, для того щоб урізноманітними щодену бюті рутину. Окрім легкого зволоження особливого ефекту я не побачила.

Дуже сподобався. Дійсно гарно захищає від потовиділення. Зручний формат, жодних дискомфортних відчуттів не викликає. Після нанесення потрібно зачекати дві хвилинки поки вбереться в шкіру.

Використовую його щоденно. Зранку використовую перед макіяжом. . Гель гарно готує шкіру до нанесення наступних продуктів. Має легку текстуру, легко розприділяється по обличчю. Зволожує, прибирає сухість та стянутість.

Цей продукт мій фаворит з усієї коробочки. Прекрасний крем який гарно живить шкіру. Має дуже густу текстуру, яка починає танути при контакті з шкірою. Шкіра повністю поглинає крем приблизно за 2-4 хвилини. Шкіра стає зволоженою, гладенькою та дуууже приємною на дотик. Зовсім не викликає жодних дискомфортних відчутів.

Дійсно класна маска для волосся. Об'єм великий, тому вистачить на довго. Можна використовувати як бальзам, протримавши на волоссі 3 хвилинки, а можна як маску з витримкою 10-15 тоді ефект буде значно кращий. Волосся зволожене, розсипчисте, кінчики виглядають акуратно, приємно пахне.