Vikulyk

Це розкішний бокс, який зібрав всі літні аромати

Це розкішний бокс, який  зібрав всі літні аромати

Наповнення виявилось неймовірним, все дуже ароматне, красиве і якісне.))

Міцелярну воду я не часто використовую, але вона має багато фанатів, по теперішній ціні на "мейк ап" , то як задурно.))

Гель для обличчя з вітаміном С непоганий, шкіру не сильно насичує, думаю влітку при +35 буде добре.))

Масочки нажаль не встигла спробувати, взагалі для губ такого формату у мене ще не було, тому дуже цікаво, продукт незвичний. Напевне опишу в окремих постах.

Ці запахи кавуна це щось... дуже таке люблю))

Після миття все одно є, особливо класно, коли повіє вітер і фруктовий шлейф знову відчутно.

Засоби для волосся спрямовані на легкість і блиск, волосся не обтяжують, навпаки додають об'єм.

Про крем для тіла я писала, він мене приємно вразив. Догляд і запах на висоті!! Просто чудо.)

Гель для вмивання сподобався моїй шкірі, поки користувала двічі і ніякої негативної реакції не помітила. Він більш лагідний, ніж з вітаміном С

І наостанок крутий продукт, який я обовязково ще придбаю, оскільки в мене підвищене потовиділення, а він з цим навідмінно справляється!

Наповнення дуже сподобалось, літо в коробочці, продукти виявились класними, деякі з них думаю придбаю повторно.