Vikulyk

Борюсь з післяродовим випадінням.Замінив більш дорогі засоби

Борюсь з післяродовим випадінням.Замінив більш дорогі засоби

Рахуючи наскільки повільно росте волосся апріорі, а я люблю довге і щоб не сильно рідке ясна річ, тому мені потрібно дійсно дієві засоби.

У мене були ампулки Kerastase і вони мені досить таки подобались, але з певних причин я образилась на бренд і вирішила, що варто шукати щось інше. Не дивлячись на те, що вроді, як вони виправились, все ж до тих ампул повертатись я вже не хочу.)

Борюсь з післяродовим випадінням.Замінив більш дорогі засоби
  1. Досить хороша ціна, 400 грн для такого продукту дешево.
  2. Зручна піпеточка, легко набирається і розприділяється засіб.
  3. Шкіра голови почуває себе комфортніше, спочатку засіб викликає почервоніння, але згодом, навпаки, шкіра наче дихає. Моя шкіра голови страждає себореєю і з ним краще, ніж без.
  4. На ріст і густину теж впливає позитивно, разом з іншими засобами різниця відчутна.
  5. Завдяки цьому і іншим засобам я домоглась адекватно густини і тепер чекаю, щоб ще побільше підросло.) На фото воно в мене ще трохи вологе і не вкладене. Також ви можете помітити, який контраст між волоссям, що відросло трішки більше ніж за 1,5 роки, виглядає наче чуб.)))
  6. Наношу після кожного миття, коли волосся ще вологе, щоб не псувати укладку, але якщо не вкладаю, то втираю, коли завгодно, шкіра голови швидше не жирніє.

Одним словом я на правильному шляху по відновленню волосся і зупинятись не буду.)

Ампулки мені сподобались, тому рекомендую їх і вам.