Kizza

Catrice HD Liquid Camouflage

Catrice HD Liquid Camouflage

Дуже багато чудових відгуків про нього бачила - то ж спокусилась і нарешті купила. Але...

Тон упакований в важку скляну баночку з матованого скла. Береш в руки - маєш вєщь, як кажуть🤣

Тон вицмається за допомогою піпетки. З одного боку це прикольно, а з іншого- я прихильниця помп бо продукт менше контактує з киснем.

Тон доволі ріденький, має приємний аромат. Кількості в одній піпетці прям надзвичайно багато, то ж не раджу набирати повну піпетку для обличчя і шиї. Тон можна нанести дуже тонко.

Тон окислюється приблизно за 3-5 хвилин. На руці і лиці без доволі сильного зволоження підкреслить сухість і зморшки. Крем має всі ознаки водостійкого.

Макіяж обличчя нанесений чотири години назад. Тон трохи зліз з носа і підборіддя. На підборідді я його оновила за допомогою спонжа - тому він там світліший. Пудрою я його не закріплювала, бо даний тон висихає в глухо матовий. І якщо його ще зверху "накрити" пудрою - то всі шелушинки і зморшки будуть 100 % підкреслені.

Я його трохи приручила, але всеодно більше не куплю. Руками його наносити заборонено, з пензлем-дуофіброю не сильно дружить. Найкраще він подружився з вологим спонжем.

Тон швидко сохне, що накладає певні обмеження по часу нанесення. Під нього треба дуже ретельно готувати шкіру.

Але тон хоч бюджетний, але важка скляна упаковка, дуже делікатна недешева віддушка змінюють сприйняття даного продукту.