Швець Карина🤍

Ранкові стрілки

Ранкові стрілки

Мої ранкові збори. Фото продуктів і результат прикладаю.

Тон подобається, дуже комфортний (у мене жирна шкіра). Відтінок Ivory, для моєї блідої шкіри один з найбільш підходящих.

Пудра звичайна, більше не повторю 50/50.

Консилер LCF у відтінку light, склад - жах, але як я його обожнюю вже років 5😂 ідеально маскує недоліки (а вони в мене бувають часто) і чудово сидить протягом дня як на тоні, так і на голому обличчі. Консилер під очі не наношу, не люблю в денному макіяжі цей крок.

Румʼяна у відтінку Day dream, одні з найкращих для мене💔 дуже красиві. Тільки пилять і крихкі, тому бережу їх при транспортуванні. Економні :) Я завжди дублюю румʼяна ще по контуру обличчя (залишки з пензлика).

В якості хайлайтеру - тіні Bourjois Suivez Mon Regard, відтінок 03. Їм 300 років, але сяють гарно.

Підводка Glambee у відтінку 02 Brown, ну і де ж ви бачите тут браун?) Тут суцільний блек! Але підводка непогана, мені подобається. Я взяла її, щоб вчитись малювати стрілки, бо думала, що розучилась це робити за 3 роки перерви🤡 як виявилось, не розучилась)

Туш Patricia Ledo, звичайна, таку вже мабуть зняли з виробництва.

Олівець для брів також LCF, нічого не домальовую, трохи додаю кольору. Фіксую милом або гелем для волосся got2be.

На губи - Clarins Natural Lip Perfector, відтінок 05. Найкращий колір, аромат карамельок, моя любов🩷

Під макіяжем сироватка The Ordinary з ніацинамідом і цинком та спф.

p.s. стрілки виглядають різними, бо в мене одна повіка нависла, а друга - ні)

Ранкові стрілки