Оліч

Le Labo Santal 33 найсуперечливіший аромат в моїй коллекції

Le Labo Santal 33 найсуперечливіший аромат в моїй коллекції

Цей аромат один з найпопулярніших у бренда Le Labo, і я вирішила протестувати їх два бестселери.

Сьогодні про Santal 33.

Я чула відгуки різні, кажуть що дуже стильний запах деревини, шкіри, аромат прохолодного дня після дощу і тд. І звісно ж чула про кріп і солоні огірки.

І ось я отримую відливант, розпилюю на себе і чую дуууже смачнючі квашені огірочки з кропом. Люблю їх, але пахнути так не дуже хочеться. Розчарувалася я дуже. Але чула, що цьому аромоту треба дати кілька шансів, тож вирішила не робити висновки відразу, тож ще кілька разів наносила через деякий час. Для мене цей запах розсолу на початку нікуди не подівся, але стала помічати, що через хвилин 20 він вже не такий явний. З часом він все ж перетікає в деревинність, а через кілька годин одяг віддає легкий трохи солодкий аромат, мабуть то фіалка і амбра.

Тож він для мене вже не такий страшний, яким здавався на початку, і свої 5 мл я використаю, але він потребує особливого підходу, я його наношу за деякий час перед виходом з дому, щоб трохи розвіялися ці аромати наливайки. Чесно кажучи, не хочеться так собі морочити голову)

З однієї сторони трохи заздрю тим, хто відчув там запах старого деревʼяного будинку поряд з хвойним лісом під час грози, з іншої сторони однією забаганкою меньше, бо в мене їх і так великий список)) Думаю що чоловікам пасуватиме більше, а якщо вирішите затестити - беріть спочатку не більше 2 мл, цього вистачить, щоб розносити.

Якщо ви тестили, буде цікава ваша думка про цей аромат)

Le Labo Santal 33 найсуперечливіший аромат в моїй коллекції
Le Labo Santal 33 найсуперечливіший аромат в моїй коллекції