Lily♥️

BERRY LIPS: Ягідні відтінки для губ

BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ

З настанням теплої пори року, хочеться виглядати свіжіше, тому для цього я використовую красиві бальзамчики для губ) Це найпростіших спосіб додати легкості і краси. Найбільше люблю легкі текстури типу бальзамчики для губ з відтінком, або тінти.

Ось мої 5 класних засобів які я рекомендую спробувати тобі на літо:

  1. Бальзам для губ з кольором і запахомMaybelline New York Baby Lips Lip Balm/Cherry Me. Мені він дуже подобається, для літа, саме те що потрібно! Виглядаєте ніби легкий блиск для губ, з рожевим підтоном, аромат приємний ягідний, вишенькою мені не пахне,вистачає надовго. І так він не залікує губки! Але я від нього цього і не потребую! Доповнити образ, швидкого легкого літнього мейку мені підходить!
  2. Матовий бальзам Revlon ColorBurst Matte Lip BalmRevlon ColorBurst Matte Lip Balm / 210. Має приємний ментоловий аромат, додає свіжості, можна наносити з різною інтенсивністю, я люблю легко вбиваючи, як тінт. Дуже довго тримається на губах і можна використовувати як рум'яна. Подобається.
  3. Сяюча напівпрозора помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Shine /111. Мені дуже подобається відтінок, і аромат також приємний ягідний. За можливості рекомендую затестити. Лягає напівпрозоро, я теж сильно не наношу, легко вбиваючи, щоб не було сильного блиску та інтенсивності кольору! Тоді виглядає класно!
  4. Один з найулюбленіших – це також бальзам від Kiko , дуже гарно виглядає на будь яких губах! Не липкий. Літом мій must have! Чекаю коли зʼявиться на make up!
  5. Бальзам для губ Embryolisse Comfort Lip Balm, найбільше мені довподоби відтінок Pink NUDE. Зараз планую придбати цей бальзамчик, тому пізніше поділюсь враженнями.

Чекаю твої класні знахідки також!

BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні від�тінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ
BERRY  LIPS: Ягідні відтінки для губ