Елена

Initio Parfums Prives Musk Therapy

Initio Parfums Prives Musk Therapy

Вітаю!

Раніше я вже викладала відгук про цей парфум, де розповідала, як я його відчуваю. А відчувала я його дуже нав'язливим через мускус. У мене не прості відносити з цією нотою, багато парфумів через це не підходять. З Musk Therapy на перший погляд було усе добре. Мускус схожий на родрігесовський, доволі приємний, але. Ох уж це але 🫣 В якийсь момент він почав мені свербіти. Вийшла не терапія, а нав'язливе монотонне бубніння. На той момент я вирішила спробувати його в теплу пору року, та порівняти враження.

Initio Parfums Prives Musk Therapy

Так, змінила 😉 Саме в тепло я відчула ту красу, про яку так часто говорять фанати аромату. На старті гарна, смачна чорна смородина, без усяких лотків. Разом з мускусом вона нагадала якийсь десерт. Проте, таке враження було не довго, потім аромат змінився в бік уходового. Крем для тіла, м'якість. Я почула тут і крем, і сливки, і кітяче пузіко )) Це м'якість, ніжність, томність. Аромат для себе в першу чергу. Для свого спокою. Але! Ще раз це але ) Не дивлячись на всю таку м'якість та пухнастість, аромат не прозорий, та доволі інтенсивний. Одне нанесення добре, два вже забагато.

Тож, тепло йому пасує. Гарний парфюм. Але, тестувати обов'язково!