Христина 🌺

Славнозвісний Crystal…чи має він перевагу поміж іншими антиперспірантами?

Славнозвісний Crystal…чи має він перевагу поміж іншими антиперспірантами?

Ще є ромашка & зелений чай і ваніль & жасмин.

Я не люблю запаху лаванди... вона мене зовсім не заспокоює і не надає тонусу. І видно при замовленні щось пішло не так...і я замовила саме лаванду...Чому я так зробила? Досі не можу пояснити🤷🏻‍♀️. Тепер приходиться "насолоджуватись" лавандою😅.

Купила цей антиперспірант через те, що він не містить алюмінію хлоргідрату. Для мене це дуже важливо, оскільки стараюся користуватися натуральною доглядовою косметикою.

Він твердий, прозорий, не залишає жодних слідів на одязі чи руках. Я зазвичай роблю 3-4 намазування. Він достатньо економний, користуюся ним ще від зими...вистачить ще надовго. Запах...лавандовий🫣. Але його чути ще приблизно 1-2 хв після нанесення, потім зникає. Так що потерпіти можна🫢.

Він не бюджетний, порівняно з іншими. Але тут його перевага навіть не в натуральності чи в невидимості. Він не викликає жодного подразнення, особливо після епіляціі...навіть не пече.

Щараз ствердно можу сказати, що це найкращий антиперспірант, яким коли- небудь користувалася. Обовʼязково після закінчення ( хоч думаю, що його до кінця року точно вистачить) куплю Crystal знову, тільки вже не лаванду🤣.

Славнозвісний Crystal…чи має він перевагу поміж іншими антиперспірантами?
Славнозвісний Crystal…чи має він перевагу поміж іншими антиперспірантами?