Ліза 🖤

Відбілюючий поліроль для зубів 🦷✨

Відбілюючий поліроль для зубів 🦷✨

Вирішила я спробувати цей поліроль так як я не дуже люблю смужки, що відбілюють, тому що на них завжди роблять завищені ціни і там мала кількість завжди для використання.

А отже почну з того що суміш сама по собі яскраво рожева і якщо ви білосніжка може трохи залишитися плями на шкірі після чищення.

На смак і запах як звичайна паста, тобто у мене не викликало ніяких неприємних відчуттів, а як заявляє виробник потрібно чистити три рази на день.

Я чистила вранці і ввечері, іноді після цього могла прочистити звичайною пастою.

Хочу сказати, ефект реально є , я не знаю яким чином ця рожева консистенція це робить, але вона це робить.

Я люблю попити каву, випити чорний чай або зелений, іноді можу покурити, зрозуміло що це все залишає наліт.

Поліроль відмінно вичищає, тобто правда, через вже три дні, я помітила гарний результат.

Цей поліроль це відмінне рішення для тих, хто хоче позбавитися нашого повсякденного нальоту і зробити їх трохи яскравіше і біліше.

Звичайно все залежить від того які у вас спочатку зуби. Щодо нальоту я можу 100% сказати що ви побачите результат, тому я раджу, тим більше його вистачить надовго, ніяк смужки для відбілювання раз і все.

Особисто у мене повністю відбілює зуби, тобто немає такого, що якось частинами.

Чуствилості ясен або зубів не викликав)

Зуби очищуює до скрипу, відчуття приємні.

Загалом, моя рекомендація однозначно.