Missmili

Класні,бюджетні і якісні👍

Класні,бюджетні і якісні👍

🫧Пропоную розглянути бюджетні засоби від Зелена Аптека які мене приємно здивували

На огляді:

  • Тонізувальна пінка для умивання
  • Молочко Демакіяж обличчя 3в1
  • Крем для повік проти набряків і мішків під очима

🫧Тонізувальна пінка з екстрактом петрушки і протеїнами молока

Це легка невагома пінка для вмивання,вона добре очищає шкіру,не стягує і не сушить її,має приємний запах,гіпоалергенна,ніяких негативних реакцій не викликала,чудовий повсякденний варіант.Пінка сподобалась,не гірше за своїх більш дорогих аналогів.

🫧Молочко для демакіяжу 3в1

Дуже класний варіант для чутливої шкіри і очей!Засіб ніжний,кремовий,гарно і якісно знімає макіяж без ефекту плівки на обличчі,подразнень або печіння при використанні не було,шкіра ніжна очищена.Я наношу його на ватний диск і протираю обличчя,гарно справляється і з тональним і з тушю.Чудово підійде для сухої шкіри.

🫧Крем для повік

проти набряків і мішків під очима

Я б назвала цей крем-базовий.Це прямо гарний добротний крем для шкіри під очима,зволожує,освіжає,зменшує набряки під очима і не обтяжує,я користувалася і дорожчими кремами під очі і цей нічим не гірший,а вартував мені 37 грн)Приємно здивована що за такі грощі такий приємний базовий крем)

🫧Косметика від Зеленої аптеки мені зайшла)дійсно класні засоби і по такій приємній ціні)

Класні,бюджетні і якісні👍
Класні,бюджетні і якісні👍
Класні,бюджетні і якісні👍
Класні,бюджетні і якісні👍
Класні,бюджетні і якісні👍
Класні,бюджетні і якісні👍