Alina_Demchenko

Чим кормить нас Garnier ? Garnier Body SuperFood Avocado Oil + Omega 6 Nourishing Cream

Чим кормить нас Garnier ? Garnier Body SuperFood Avocado Oil + Omega 6 Nourishing Cream
Чим кормить нас Garnier ? Garnier Body SuperFood Avocado Oil + Omega 6 Nourishing Cream

В останній час, я стала полюбляти продукти для тіла. Хоча моя шкіра не суха, але маститися чимось приємним - наче якесь спа. Так я показую своєму тілу що люблю його))

На сайті та в спільноті з'явилось вже безліч відгуків про цей продукт, тому можливо всю цю інформацію ви вже читали і вам буде не цікаво.

Це крем для тіла з екстрактом авакадо та омега 6. По плану, данні компоненти повинні гарно впливати на шкіру, хоча що до омеги в складі є запитання , бо зачасту, вона є у миндальній олії - а вона камедогенна ( на скільки я пам'ятаю).

Цей крем - еко продукт. Він не тестувався на тваринах, у складі натуральні компоненти ( на скільки це можливо) та помістили його в екологічну упаковку. Якщо чесно, було б краще якщо б воно було у тубі, бо пластик дуже деформується, а вага баночки дійсно велика.

Дизайн продукту мені дуже подобається. Він лаконічний і доволі стильний. Що правда дуже він схожий з серією масок для волосся, а якщо бзяти два однакових аромати або по кольору кришечки - складно відлічити .

Чим кормить нас Garnier ? Garnier Body SuperFood Avocado Oil + Omega 6 Nourishing Cream
Чим кормить нас Garnier ? Garnier Body SuperFood Avocado Oil + Omega 6 Nourishing Cream
Чим кормить нас Garnier ? Garnier Body SuperFood Avocado Oil + Omega 6 Nourishing Cream

Перше що хочу відмітити я - це аромат. Він дуже насичений, з солодкими нотами ванілі і наче горіхів ( трошки відчувається гірчинка але вона доволі приємна). Якщо намаститися у кімнаті, то аромат заповнить все приміщення. Він дійсно дуже гарний і шлейфовий. Доречі на шкірі залишається доволі довго.

Що до текстури : вона кремоподібна, здається густою, але більше дл консинстенції лосьйону. Доречі помітила, що вона не стікає, але коли наносишь на шкіру, наче виділяється волога, прям як вода. Вона гарно ковзає по тілу, наче це гель. Швидко поглинається і не залишає липкості. Хоча пишуть що крем для сухої шкіри, я б його віднесла до більш легкого.

Після використання продукту, шкіра доволі гладенька, та подразнення становляться меншими.

Негативної реакції - не помітила.

У використанні - доволі економічний.