Alina Litva

Знахідка та робочий засіб при себореї шкіри голови від VICHY

Знахідка та робочий засіб при себореї шкіри голови від VICHY

Що обіцяє виробник?

  • працює вже з 1-го застосування. Це правда, ефект я побачила одразу;
  • знижує ріст та розмноження грибка Malassezia, нормалізує мікробіом шкіри голови;
  • м'яко відлущує ороговілі клітини шкіри;
  • підвищує бар'єрні властивості волосся та його стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Сульфід селену допомагає усунути лупу, тоді як саліцилова кислота лікує себорейний дерматит і, нарешті, керамід відновлює і зміцнює шкіру голови.

Я також помітила зменшення сверблячки та почервоніння. Шампунь сприяє зменшенню запального процесу, а як наслідок запобігає випадінню волосся.

Цей засіб не призначений для того, щоб бути вашим щоденним шампунем. Курс 1-2 місяці через день або в міру забруднення волосся, а далі в режимі, що підтримує.

Важливо! не змивати одразу, а потримати 3-4 хв.

Щоразу, коли я використовую цей шампунь, я помічаю, що моє волосся виглядає досить блискучим наступного дня (здоровий, а не жирний блиск), але мені не подобається запах. Для мене він пахне солодкувато-хімічно (подібно пасті Сульсена), тому перший раз я мию Vichy, а потім іншим шампунем з приємним мені ароматом.

Рекомендую взяти на озброєння та почати тестувати тим, хто зіткнувся з такою ж проблемою.