Vikulyk

Хайпові тіні з інстаграм

Хайпові тіні з інстаграм

Я дуже люблю твідову тематику в одязі і тут Chanel більше року назад випускають тіні в цьому чудовому стилі. Отримала цей продукт ще до їх випуску, в Україні можна багато цікавого знайти 😁

Хайпові тіні з інстаграм
Хайпові тіні з інстаграм
Хайпові тіні з інстаграм
Хайпові тіні з інстаграм
  • Гарна лаконічна, але цього разу незвичний пильник-він виконаний теж у твідові у плетінні.
  • Спонжик стандартний
  • Рифіли дуже красиво оздоблені, але швидко затираються

Відтінки дуже гарні, повсякденні, такі томні нюдові, макіяж з ними виходить димчастий.Є два шимерних, один сатиновий і один матовий..

  • Так вони не дешеві, але вартують кожної копієчки, оскільки я дуже часто їх використовую, рука тягнеться.
  • Тут немає складних дуохромів і якихось неземних поєднань, як в палаток Пет, але на щодень це ідеальна база.
  • Тіні дуже класно тушуються, просто ідеально, також вони можна сказати зливаються зі шкірою, повіки не морщать, навпаки згладжують, виходить ідеальна димка.
  • Стійкість шикарна, так, що бази не потребують.
  • Відчуття, наче вони самі малюють, легкість у використанні теж неймовірна, взагалі 4-ки Chanel я люблю.

цей макіяж в повному образі виконаний за допомогою одного відтінку

В цей мейк вже включила сіятори)

Ви сильно не розбіжетесь в плані креативу, але хороший якісний макіяж - easy

Не чекала я все ж, що так вони мені прийдуться до душі і стануть улюбленими

також маю пост про різдвяну колекцію: https://club.makeup.com.ua/post/1071/

Якщо будете мати можливість спробувати ці тіні- не пожалієте, я от з того щастя ще придбала 02 відтінок, теж давніше, але в продажі я ще бачу ці тіні.

геть забула про свотчі))