Nadine Denisuk

Мило кастильське Nueva formula

Мило кастильське Nueva formula

Мої пошуки ідеального мила привели мене на сайт, де я обирала серед дуже багатьох фірм і різноманітних серій. Взагалі мені просто хочеться побалувати себе чимось натуральним, з приємним ароматом, яке підходить для догляду за шкірою не тільки тіла. Але насамперед, звичайно, все ж таки тіла, тому що шкіра обличчя, як всі дівчата розуміють, більш чутлива. Отже, я купувала це мило вже не вперше, мене підкупав його склад, адже кастильська рецептура складається майже повністю тільки з оливкової олії.

Мило кастильське Nueva formula

У мене від даного продукту дуже позитивні склалися враження. Виробник зробив гарне упакування - подібні крафтові обгортки виглядають дуже натурально і привабливо. Щодо самого використання, це також приносить задоволення насамперед через приємний яскравий аромат, який залишається у ванній кімнаті. Нагадує мені якісь парфуми. Отже, цим кастильським милом приємно користуватися, воно не дуже піниться, але це не дивно для натуральної продукції. Користуватися можна кому як захочеться, але я здебільшого для тіла та для рук. І що типово для натурального мила, воно закінчується, як правило, трошки швидше за звичайне, хоча це для мене теж не є недоліком.