Kizza

Малятко Lamel To Go

Малятко Lamel To Go

Отже купила, дочекалась покористувала і мені є що сказати. Фарбувалась пензлем NYX #17

Малятко Lamel To Go

Палітра дійсно крихітна, легка і виглядає як іграшкова.

Кришечка міцно тримається і в принципі можна не хвилюватись що вона десь в косметичці відкриється.

Дзеркальця німа, але воно тут було б зайве.

Моя палітра відтінку 404 Burgundy.

В палітрі в наявності 4 матових і 2 шимерних відтінки .

Свотчі пальцем відверто не дуже. Але на повіках нанесені пухнастою розтушувальним пензлем розкриваються дуже приємно. До речі наносила ці тіні я на злегка припудрений ВВ крем.

Матові тіні прекрасно тушуються, середньо пилять, якщо пробувати наносити на вологі очі можуть заліпнуть. Якщо казати про шимери - вони чудово наносяться пальцем соло, якщо переборщити - то можна отримати ефект "пожованої" повіки. Пензлями не нанесуться, пальцем по матових сусідах по рефілам теж не "фонтан". Соло - дуже гарно. На фото рижіші блискітки у внутрішньому кутику, а золотавіший у зовнішньому.

Палітра виключно тепла, окрім лілового, тому макіяж дещо дивно виглядає з холодними губами. Доречі - рум'янець, хайлайтер і бронзування зроблено цією палітрою.

Моє враження - якщо ви любите монохромні теплі макіяжі - то це прям мастхев. З цією палітрою можна робити вишукані в своїй простоті макіяжі.

Мої найулюбленіші відтінки тут матові ❤️ шимер в серденько не потрапив.