Євгенія 👩

Непогана безбарвна пудра з мас-маркету 👌

Непогана безбарвна пудра з мас-маркету 👌

Всім привіт✌

Я люблю пудри з кольором, але вони не люблять мене, тому що в 9 із 10 випадків вони окислюються на моєму обличчі і дають ефект бронзера 😓

Власне через це я пішла з запитом "безбарвна пудра" на makeup і першою в списку мені трапилася бюджетна пудра "All Day Ideal Stay" від Eveline. Відгуки були гарні, формат мені підходив, тому купила і ділюся враженнями👇

Пудра представлена у круглому рефілі із пластику. Кришка знімається повністю і це скоріше недолік, тому що в дорозі це не дуже зручно. Та й плюс до всього кришка постійно злітає, особливо у сумочці.

Якість упаковки не дуже хороша, як власне і зовнішній вигляд, але головне не оформлення, а сам продукт).

У комплектацію не входить спонжик.

Вага: 12 грам, витрата цілком економічна.

Добре спресована. По текстурі пудрова, суха. Помел дуже дрібний, завдяки чому текстуру абсолютно не видно на шкірі. На дотик тестура м'яка, приємна до шкіри, на обличчі лежить абсолютно невагомо.

Аромат практично невловимий, але якщо прямо засунути ніс у пудреницю, то можна відчути легку солодкувато-хімічну віддушку, яка не відчувається на шкірі і це дуже добре).

У цієї пудри всього один відтінок - білий, як борошно. Спочатку я навіть злякалася такого кольору, але насправді відтінок непогано підлаштовується під тон шкіри і лише трохи освітлює її, без шкоди для макіяжу.

Для нанесення я використовую як спонж, так і пензлик із синтетичним ворсом. Пудра потоваришувала з обома аксесуарами).

Вона практично не порошить в процесі нанесення, рівномірно лягає на шкіру, м'яко розтушовується, не западає в складочки/пори, не лягає плямами. Та й головне для мене - не окислюється протягом дня.

Пудра підлаштовується під тон шкіри, але все ж освітлює, тому в поєднанні з нею краще використовувати не сильно темний тон, а інакше пудра виглядатиме на обличчі як побілка).

Покриття напівпрозоре, дійсне як вуаль. Пудра не підкреслює лущення, не виділяє текстуру шкіри і не сушить її.

Обличчу з цією пудрою комфортно, вона навіть трохи пом'якшує.

Фініш: сухий, матовий наглухо.

У плані фіксації макіяжу також поводиться непогано, стійко тримається протягом 5-6 годин на комбінованій шкірі, після чого з'являється легкий жирний блиск і потрібно припудритися.

  • Універсальний відтінок, який не перебиває колір тонального крему, не темніть, злегка освітлює, освіжає.
  • Дрібний помел, який лягає тонкою вуаллю і абсолютно непомітний на шкірі.
  • Чудово фіксує тон. Ідеальна для того, щоб підправити макіяж протягом дня - відмінно матує.
  • Непогано вирівнює тон, робить такий собі білий лист. Малюй-контуруй як хочеш).
  • Не сушить, не підкреслює текстуру та недоліки шкіри.
  • Цілком пристойна стійкість.

Дуже хороша, бюджетна пудра сподобалася за всіма параметрами. З недоліків - це лише не дуже зручна упаковка.

Дякую за увагу 💗