Vikulyk

Ефект доглянутої шкіри. Як я приборкувала норовливого

Ефект доглянутої шкіри. Як я приборкувала норовливого
Ефект доглянутої шкіри. Як я приборкувала норовливого
Ефект доглянутої шкіри. Як я приборкувала норовливого

Yves saint laurent touché eclat le teint робить дуже красиве доглянуте обличчя, але все ж на шляху до красивого фінішу можуть стояти деякі перешкоди.

Я спочатку не розуміла чому це: або моя улюблена тоналка, або повний провал, але побачила деяку закономірність.

Ефект доглянутої шкіри. Як я приборкувала норовливого

На фото в мене b10, тому гортайте, щоб побачити ефект.

Цей тональний мені нереально подобається, але якщо я користувалась вночі засобами загресивними кислотами, типу азелаїнова чи саліцилова, при тому шкіра на вигляд нічо така, все ж він провалюється в пори.

Також цей тон полюбляє, щоб обличчя було хоч трохи зволожене, доречі в мене він чомусь любить гарно лягати на сивортку від Гарньє з вітаміном с , наприклад чи на інші гелеподібні засоби.

  1. Стійкість на моїй комбі шкірі, тримається нормально, в кінці дня виглядає пристойно.
  2. Помірне покриття, замасковує все, що потрібно, інколи наношу в два шари і тоді взагалі все гарно приховане.
  3. Сяйво шкіри наче з середини, от воно помірне, без сяючих частинок, просто здорова шкіра
  4. Я люблю запахи цього бренду і вони завжди ароматизують свою декоративну косметику, думаю не всім таке довподоби, але мені найс.
  5. Спф 22 і при цьому він не камедогенний.
  6. Відчуття на шкірі гарні, враження, наче він її трохи зволожує.
  7. Інші засоби лягають чудово, я навіть наносила сухі рум'яна зверху і все прекрасно.

Також прошу розглянути фото на сонечку при повному макіяжі

Не дивлячись на деякі перешкоди, цей тон обожнюю, маю схожий чорний, теж колись про нього розповім.