MAXIMOVA🌷

Алоє засоби від Garnier💚

Алоє засоби від Garnier💚

Я спеціально не купувала лінійку продуктів з алоє, якось по одному вони додавались в догляд. Але розкажу про них в одному дописі, так цікавіше😉

Алоє засоби від Garnier💚
Алоє засоби від Garnier💚
Алоє засоби від Garnier💚
Алоє засоби від Garnier💚
Алоє засоби від Garnier💚

Класика міцелярок!🤗 Це вже далеко не перша баночка, користувалась різними, всі вони гарно справляються зі своєю задачею, гіалуронова алоє-вода не виключення. Приємний аромат, гарно знімає макіяж (те що на мені майже щодня: тоналка, туш, помадка на бровах - справляється без зусиль). Не викликає подразнень і негативних реакцій шкіри. Після очищення міцеляркою завжди вмиваюсь гелем.

Отже цей продукт іде другим етапом очищення шкіри. Знімає залишки косметики та забруднень. Він прозорий, гарно піниться. Аромат свіжий. Після використання є трохи відчуття стянуності, це для мене норма. Головне є відчуття чистоти!😊

Самий цікавий і неоднозначний продукт з усих представлених😎 Точно не підійде всим і я б не сказала, що кожному він потрібен у догляді. Та доки сам не спробуєш не дізнаєшся.

Даний алоє-гель актуальніший на теплу пору року. Його текстура та охолоджувальний ефект приємний в спекотну погоду. Можу використовувати в денному і вечірньому догляді. В денний догляд він класний, як база під макіяж. У вечірній рутинні мені не достатньо його живлення, тому поверх я можу додати ще крем😊