Вiкторiя

Крем-фарба для вій та брів від Art Line Professional

Крем-фарба для вій та брів від Art Line Professional
Крем-фарба для вій та брів від Art Line Professional

Я люблю фарбувати брови так, щоб зафарбовувалась і шкіри брів, створюючи ефект рівномірного росту волосся, адже пушкове майже відсутнє а самі волоски досить товсті і на контрасті зі світлою шкірою брови здаються ріденькими. Пробувала багато фарб у різному ціновому сегменті, був досвід фарбування хною, але ефект який вони надавали і ціна постійно суперечили один одному. Спробувавши марку Art Line я знайшла для себе гарну фарбу українського виробництва за маленьки грощі та ще й з омріяним ефектом тауажу! Я обираю темно-каштановий колір, фарбую брови (вії ні) 2 рази на місяць (бо маю і сиві волоски і намагаюсь підтримувати колір), вистачає упаковки на 4 користування (1 порцію поділяю на 2 рази, головне добре закрити продукт, шоб він не зіпсувався), фарба легко наноситься, не тече, подразнення невикликає, для більшого ефекту витримую її 20-25 хвилин для сильнішого ефекту. Змиваю теплою водою, головне не сильно терти брови і не використовувати мило! У мене ця зона схильна до жирності і ефект татуажу тримається близько 3 днів за умов обережного демакіяжу, сходить рівномірно. В цілому задоволена продуктом!