Hanna Domashenko

НЕїстівний кавунчик від Garnier🍉

НЕїстівний кавунчик від Garnier🍉

То ж сьогодні розповім історію про те, як я намагалася приручити дракона з ароматом соковитого кавуна! Чому дракона, спитаєте ви?...Тому що крім аромату - моєму волоссю нічого в цій лінійці не підійшло...

Аромат, консистенція та те, що обіцяє виробник - просто вау! Як на мене, саме таким повинен бути домашній догляд за волоссям! Nипу, коли все просто: ось тобі шампунь, ось тобі бальзам, а потім бахни ароматної масочки! І без заморочок отримуєш блискучі локони!

НЕїстівний кавунчик від Garnier🍉
НЕїстівний кавунчик від Garnier🍉
НЕїстівний кавунчик від Garnier🍉

Після першого миття всією лінійкою я була в захваті! Аромат прекрасний. Волосся добре вимите, бальзам та маска роблять свою роботу - волосся блищить та легко розчісується. До того ж, немає ефекту обтяженого волосся, яке через день має вигляд брудного. Моє волосся реально було якимось дійсно більш об'ємним після використання шампуню! Тому обіцянки на пляшечці - не просто обіцянки!

Але після наступного миття я помітила свербіж шкіри голови.... Давно знайоме відчуття! НА ЖАЛЬ! Саме таким чином проявляється моя алергія на засоби для волосся. Якщо продовжити використання - отримаю рясну лупу... Тому далі починаю використовувати свою давню подружку Сульсену, про яку я писала ось тут: https://club.makeup.com.ua/post/2176/

Але продукт не пропаде - віддам подружці чи мамі))) Розумне споживання в ділі))