ksnklb

Час прощатися із цієї мацьопкою✨️

Час прощатися із цієї мацьопкою✨️
Час прощатися із цієї мацьопкою✨️

Почну з спочатку) Відколи я побачила, що волосся краще виглядає і реагує, коли я частіше змінюю шампуні, я намагаюсь чергувати засоби. Купила цей міні формат для проби та щоб мати "асортимент" на вибір.

Колись вже писала допис про шампунь: https://club.makeup.com.ua/post/7544/

Та що я ще можу сказати)

Так, баночка така якісна, міцна, як для такої малютки все виконано на рівні.

Спочатку із самої баночки важко було вилити шампунь, та пізніше я ставила під струмінь гарячої води і все виливалось добре.

Консистенція доволі густа, із таким перламутровим переливом, прозоро-білого кольору.

Аромат у нього😍 Для любителів парфумованих засобів, звертайте увагу)) Такий же, як у рідкого шовку з цієї лінійки. На певний час після миття залишається на волоссі.

Шампунь не викликав лупи (хоча я до цього схильна, та я його використовувала не часто), дискомфортних відчуттів.

Волосся після нього дійсно гарне, за ефект кератину не скажу, адже у мене апріорі воно пряме, та розчісується легко, виглядає гарно, особливо якщо нанести рідкий шовк з цієї лінійки😉

Звісно, щоб побачити повний результат потрібно ним користуватись постійно, та для проби можна замовляти і пробник.

Томуу, з цією мацьопкою я прощаюсь на деякий час, а взагалі у планах пробувати інші міні формати від Chi)