Оліч

Maybelline New York Tattoo Brow

Maybelline New York Tattoo Brow

Я в пошуках чогось гарно фіксуючого для брів на заміну прозорого гелю від вівьен сабо, яким я більше користуватися не можу. Вирішила спробувати цей стік від Maybelline.

Почну з позитивного - він має доволі непогану силіконову щіточку для прочісування брів. Цікавий формат, не зустрічала таких до цього. Прочісує вона добре.

Тепер до самого стіку - у мене прозорий, треба провести ним по бровах і прочісати. Стік доволі широкий, тож я не знаю як працює коьоровий варіант, мені здається акуратно виглядати це не може, бо він зачіпає шкіру навколо.

Фіксацїї мені не вистачає зовсім, хоча брови в мене не найгустіші. Останнім часом коли намагалась зафіксувати ним брови ще і помічала наліт.

На фото ще й можна помітити, що я переплутала кришечки, і збиралась закрити стік колпачком від щіточки, тепер там купа того воску, але чистити навіть не хочу, ще один привід викинути його.

Стік викручується, якщо їм часто користуватися, то закінчиться він швидко.

Можу сказати, це той випадок, коли і користуватись не можу, і викинути шкода - бо гроші УПЛОЧЕНІ 😅😅

Якщо ви користувались таким кольоровим стіком, поділіться, цікаво як він себе поводить.

Maybelline New York Tattoo Brow
Maybelline New York Tattoo Brow