Anna_feerie

Коли ти сама собі майстер 🤣

Коли ти сама собі майстер 🤣
Коли ти сама собі майстер 🤣
Коли ти сама собі майстер 🤣

Взагалі робити різні дизайни на нігтиках я почала дуууже давно). Тому в моєму арсеналі є і глітер, і слайдери, і приладдя для стемпінгу. Але сьогодні мова піде про один чудовий інструмент, а саме - дотс.

Коли ти сама собі майстер 🤣
Коли ти сама собі майстер 🤣

Спочатку використовувала для цього негострий олівець, а потім дізналася, що існує спеціальна розробка для малювання акуратних крапочок.Звісно, я придбала цілий набір 🤗🤗🤗.

Дотс - це такий інструмент у вигляді ручки з заокругленим кінчиком, що і дозволяє робити круглі малюнки. Вони є різні за розміром, формою і т.д. (хоч насправді і одного цілком достатньо для домашнього користування).

Та якщо я скажу, що це не потребує вмінь і терпіння - я введу вас в оману, адже рівність ліній, розмір крапочок та їх рівномірність - залежать від нас, а не від інструменту. Не кажучи вже про творчість лівою (або правою, якщо ви лівша) рукою.

Та ось зараз захотілося чогось цікавого - все завдяки нашим креативним красуням в Клубі 😍 Дякую за натхнення, сподіваюсь, що і я замотивую когось із вас на нові експерименти 🤗🤗🤗