MAXIMOVA🌷

Мої складні стосунки з цим корейцем🙄 spf 50

Мої складні стосунки з цим корейцем🙄 spf 50

Таке буває коли відчуваєш, що він тобі не треба але імпульсивно купуєш через непогані відгуки🤷‍♀️ Та й він був на акції, солодка ціна + велики об’єм аж 70гр - були вирішальними😅

Мої складні стосунки з цим корейцем🙄 spf 50
Мої складні стосунки з цим корейцем🙄 spf 50

Приїхав він в симпатичній коробочці, тюбик глянцевий зелений, вигляд непоганий🌿 текстура плотнувата не дуже густа але розподіляється легко. Вже на пальцях я побачила, що він дуже білий…😬

Я не знаю, як у дівчат з відгуків з цим кремом все складалось бо у мене шось ніяк не виходило подружитись. Перші спроби нанести на обличчя були жахом! Він ДУУУУЖЕ білий, я його і розмазувала, і втирала, і похлопуючими рухами наносила - а воно нормально не лягало! Пробувала різні комбінації: на сироватку або доглядовий крем наносити - всеодно не то! А якщо попадає на брови або вії (угадайте що?) правильно - вони стають білі! (на денному світлі ніби білий нальот). А на шкірі малесенькі білі крупинки. До того ж він скатувався.

Пробувала наносити менше ніж норма два пальці. Таку кількість можливо було розподілити на обличчі. Та знов АЛЕ! В такому випадку не буде нормального захисту від сонця. І я вже думала його викинути… тоді передумала і вирішила, що це буде дачний спф😂

Через декілька днів мені прийшла геніальна ідея, яка спрацювала! Я не знаю чи так можна робити але я роблю! Що робою читайте тут https://club.makeup.com.ua/post/11147/