Anna_feerie

Dior Addict IT Lash та її нюанси

Dior Addict IT Lash та її нюанси

Оскільки я люблю силіконові щіточки, то ця туш точно мала мені підійти. Мої вії достатньо густі та довгі, але світлі, тож, зазвичай, хороші туші швидко їх підкреслюють та гарненько розділяють. Але ця не справила на мене вау-враження.

Dior Addict IT Lash та її нюанси

🌿 стильне пакування, рідка консистенція та вдалий дозатор, що не набирає надлишковий продукт;

🌿 неможливість переборщити (ефект павучих лапок не вдастся створити, навіть якщо захочете 😉);

🌿 майже відсутній запах;

🌿 гіпоалергеність (в мене чутливі очі, часто буває подразнення, але тут все ОК).

🤔 доволі жорстка щіточка, що ніби дряпає слизову під час фарбування (в мене таке вперше, раніше навіть не уявляла, що люксовий продукт може бути таким "жорстким"), з часом я прилаштувалася, але на контрасті з більш м'якими щіточками все ж відчувається різниця;


🤔 надто натуральний ефект - тобто після фарбування мої вії просто чорніші та виразніші, а якоїсь екстра довжини чи об'єму немає.

Якщо ж ви обираєте саме natural look і не любите надлишок продукту на віях - вам Dior It Lash точно сподобається!

Щодо моїх улюбленців - туші від Maybelline дають на мені набагато крутіший ефект, а коштують в рази дешевше. Якщо ж обирати з люксу, то краще придивитись до цієї крихітки: https://club.makeup.com.ua/post/10538/ .